قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۷۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جبران عقب ماندگی های سال های گذشته آزادراه تبریز- سهند/ شهر سهند به پایگاه گردشگری استان در مسیر کندوان تبدیل می شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی گفت: عقب ماندگی های سال های گذشته آزادراه تبریز- سهند در دو سال اخیر جبران شده است.

جبران عقب ماندگی های  سال های گذشته آزادراه تبریز- سهند/ شهر سهند به پایگاه گردشگری استان در مسیر کندوان تبدیل می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، عباس  مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر سهند در بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی و معاون منابع انسانی سازمان و کارشناسان از آزادراه تبریز- سهند با اعلام این مطلب گفت: بیش از 50 درصد تملک اراضی آزاد راه در طول 2 سال انجام گرفته و بزودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این بازدید گفت: مجموعه اقدامات و وسعت کاری که در شهر جدید سهند انجام گرفته برایم جالب بود و نتیجه همدلی و تلاش شرکت عمران شهر سهند است.

بهبودی افزود: در شرایطی که همه اظهار می دارند اعتبار نیست، رکود است و در شرایط کرونایی قرار گرفته ایم، ولی در بازدید ارزشمندی که از شهر جدید سهند داشتیم، شهر را در قالب «کارگاه عمرانی» مشاهده کردیم .

وی با اشاره به این که  پروژه های بزرگ و کوچک با سرعت بیشتری در حال انجام می باشند گفت: در چنین شرایط کرونایی، عوامل اجرایی را پای کار آوردن هنر بوده و کار با ارزشی است که در شهر جدید سهند به وضوح نمایان است.

بهبودی گفت: اقدامات زیربنایی در شهر سهند انجام یافته و از ان جمله می توان به آزادراه تبریز- سهند اشاره کرد که بزودی شاهد به ثمر نشستن آن خواهیم بود.

وی افزود: خوشبختانه عقب ماندگی های تاریخی گذشته در طول این 2 سال جبران شده که امید داریم بهره برداری از آن نقطه عطفی در تاریخ شهر جدید سهند باشد.

وی گفت: مجموعه خدمات و رویکرد باغ ویلا که برای شهر تعریف شده، بافت شهری و جمعیتی را متحول نموده و این شهر را به پایگاه گردشگری استان در مسیر کندوان تبدیل خواهد کرد .

وی افزود: چالش های پیش رو همچون کمبود امکانات و مسایل آموزشی و اجتماعی با بهره برداری از پروژه ها و نشست های مشترک رفع و جذب منابع را سبب خواهد شد.

رضی منش فرماندار شهرستان اسکو نیز در این دیدار گفت:  تعامل سازنده بین شرکت عمران شهر سهند و نهادها وادارات مختلف توسعه شهر را سبب شده است.

 وی همچنین گفت : قابلیت سرمایه گذاری در شهر جدید سهند بالا بوده که با بهره برداری از پروژه های تعریف شده و دهکده ورزشی ، شهر جدید سهند را به قطب گردشگری تبدیل خواهد شد .

 وی با گلایه از کمبود اعتبارات در شهر جدید سهند افزود: علیرغم جمعیت 140 هزار نفری شهر جدید سهند و کمبود امکانات در شهر، شرکت عمران کمبودها و نواقصات را جبران کرده و ضرورت دارد به مسایل و مشکلات شهر نیز اهتمام ویژه داشت .

انتهای پیام/60001

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha