قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۵۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

موانع درآمدی بیمارستان امام خمینی کرج برداشته شد

استان ها البرزکرج – ایرنا- مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) کرج اعلام کرد که پس از پیگیری های فراوان به تازگی موانع درآمدی این بیمارستان برداشته شده است.

موانع درآمدی بیمارستان امام خمینی کرج برداشته شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بیمارستان  ۵۰۰ تختخوابی امام خمینی (ره) که دهه ۷۰ در مرکز شهر کرج ساخته شده، سهامداران اصلی آن بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و سازمان همیاری شهرداری های استان البرز بودند.

این بیمارستان  از حدود سه سال قبل از واگذاری به بخش خصوصی دچار مشکلات درآمدی شده بود.

دکتر مهدی خسروی  مدیر بیمارستان امام خمینی (ره ) کرج روز شنبه در نشست با خبرنگاران گفت: در آبان ماه سال گذشته طی مزایده ای بیمارستان امام خمینی (ره ) کرج با ۳۱۵ نفر کارمند و پزشک به بخش خصوصی واگذار شد.

وی ادامه داد: با اینکه بیمارستان به بخش خصوصی واگذار شده بود اما تعرفه های درمانی آن همچنان نیمه دولتی ماند که به لحاظ درآمدی مشکل ایجاد کرد و می بایست خصوصی می شد.

خسروی اظهار داشت: سرانجام پس از پیگیری های فراوان از ۲۶ روز پیش  تعرفه های درمانی این بیمارستان از نیمه دولتی به خصوصی تبدیل شده که گام مهمی برای رفع مشکلات درآمدی بیمارستان به شمار می رود.

وی افزود: پذیرش بیمار برای مقطع زمانی در این بیمارستان متوقف شد اما اکنون در تمام بخش ها  بیمار پذیرش می شود.

خسروی بیان داشت: هیچ کدام از کارکنان این بیمارستان پس از خصوصی سازی آن تعدیل نشده هر چند برخی کارکنان به صلاحدید خود تسویه حساب کردند.

وی گفت : اکنون ۱۰ هزار ساعت اضافه کاری برای کارکنان این بیمارستان تعیین شده و مشکلی به لحاظ پرداخت حقوق آنان وجود ندارد .

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره ) کرج تاکید کرد که هر چند بیمارستان برای مقطعی دچار مشکل درآمدی شد اما هیچ تصمیمی برای تعدیل نیروی انسانی آن گرفته نشد.

وی بیان داشت : مدت ۱۰ ماه طول کشید تا مشکلات اداری و موانع کاری این بیمارستان از دولتی به خصوصی سازی برطرف شود.

خسروی گفت : اکنون بیمارستان امام خمینی (ره) کرج به صورت کامل و صددرصد آماده پذیرش بیمار در بخش های اورژانس، درمانگاه و تمام بخش های تخصصی است.

وی ادامه داد : اکنون این بیمارستان دارای ۶ اتاق عمل جنزال پیشرفته است.ماه گذشته ۸۹ عمل جراحی ، ۳۳ زایمان ، ۹ عمل جراحی ارتوپدی در این بیمارستان انجام گرفت و امروز نیز بخش قلب  بیمارستان امام خمینی (ره ) کرج راه اندازی شد.

بخش سی سی یو بیمارستان امام خمینی (ره ) کرج  آماده پذیرش بیماران ویژه شده است.

خسروی گفت : برخی علیه بیمارستان فضاسازی می کنند به طور مثال  روسای بیمه های تکمیلی هنوز باور ندارند که تعرفه های این بیمارستان خصوصی شده است.

وی بیان داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) با وجود مشکلات خاص خود در ماه های اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ اقدام به پذیرش و درمان بیماران کرونایی کرد و اکنون نیز آمادگی پذیرش بیمار در این بخش را دارد.

بیمارستان امام خمینی کرج آماده توریسم درمانی

مدیربیمارستان امام خمینی (ره) کرج بیان داشت: این بیمارستان طی قراردادی با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به عنوان هاب سلامت مطرح شده که استانداردهایی برای این بیمارستان تعریف شده تا در بحث گردشگری سلامت اقداماتی صورت بگیرد.

خسروی گفت : در بحث تست رایگان و غربالگری سلامت برای خانواده های معظم  شهدا  شامل پدران ، مادران و همسران  شهدا در این بیمارستان درحال انجام است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha