قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۵۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پژوهش های علمی متناسب با دغدغه های توسعه ای آذربایجان غربی تدوین شود

استان ها آذربایجان غربیارومیه استاندار آذربایجان غربی گفت: پژوهش های علمی باید متناسب با دغدغه های توسعه ای استان تدوین شود تا با اجرایی کردن آنها، گرهی از مشکلات را باز کنیم.

پژوهش های علمی متناسب با دغدغه های توسعه ای آذربایجان غربی تدوین شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدمهدی شهریاری روز شنبه در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری آذربایجان غربی افزود: باید از ظرفیت دانشگاه و نخبگان در اجرای طرح های پژوهشی بسیار بیشتر از گذشته استفاده شود.

وی با اشاره به تصویب و تایید طرح های پژوهشی استان در کمیته و کارگروه های تخصصی اضافه کرد: حمایت از اجرای طرح های پژوهشی باید منوط به بررسی اولویت ها و دغدغه های توسعه ای استان در آنها باشد.

استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: طرح های پژوهشی کاربردی نباید در قفسه های کتابخانه سازمان ها خاک بخورد و نگاه تزیینی به حوزه پژوهش یکی از آفت های توسعه به شمار می رود که باید از آن دوری کرد.

شهریاری ادامه داد: آذربایجان غربی برای بهره مندی از نگاهی علمی در دستیابی به توسعه پایدار بیش از پیش به حضور نخبگان و چهره های دانشگاهی جهت ارائه راهکار نیاز دارد و از این ظرفیت باید بسیار بیشتر استفاده کند تا خلاهای استان با نظرات علمی پر ششود.

در این جلسه طرح های پژوهشی استان مورد بررسی قرار گرفت.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha