قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۵۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تخلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا حداکثر تا ۲۲ مرداد

دانشگاه و آموزش دانشگاه هاتهران دانشگاه الزهرا (س) اعلام کرد: دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی باید حداکثر تا ۲۲ مرداد ماه نسبت به تخلیه و تحویل اتاق ها اقدام کنند.

تخلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا حداکثر تا ۲۲ مرداد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دانشگاه الزهرا اعلام کرد دروس مقطع کارشناسی دانشگاه الزهرا در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار می شود. 

همچنین بر اساس مصوبات هیات رئیسه و مصوبات کمیته پیشگیری از کرونا، به منظور آماده سازی خوابگاه های دانشجویی برای پذیرش دانشجویان واجد شرایط ارشد و دکتری در سال تحصیلی جدید، دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی باید حداکثر تا ۲۲ مردادماه نسبت به تخلیه و تحویل اتاق ها اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، دانشجویان باید تا تاریخ اعلام شده به خوابگاه فرزانگان مراجعه و نسبت به تحویل وسایل و تخلیه اتاق خود اقدام کنند. بنا بر تاکید دانشگاه مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

اداره امور خوابگاه های دانشگاه در صورت عدم مراجعه دانشجویان به خوابگاه تا تاریخ مقرر، نسبت به تخلیه اتاق ها و انتقال وسایل دانشجویان به انبار اقدام کرده و هیچگونه مسئولیتی در قبال جابجایی ، مفقود شدن وسایل دانشجویان به عهده نخواهد گرفت.

دانشجویان صرفاً می توانند همه روزه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه برای جمع آوری وسایل و تخلیه اتاق به خوابگاه مراجعه کنند. به دلیل حفظ سلامتی در شرایط پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، امکان حضور دانشجویان عزیز در خوابگاه پس از ساعت ۱۴ و ۳۰ و یا اقامت آنان در خوابگاه فراهم نیست.

طبق اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه شرایط آموزشی و پژوهشی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سال تحصیلی جدید متعاقبا از طریق معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به اطلاع دانشجویان خواهد رسید. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha