قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۵۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به مناسبت روز خبرنگار صورت می گیرد

بازدید رایگان اهالی رسانه از رصدخانه شهری تهران

سازمان فاوای شهرداری تهران به مناسبت روز خبرنگار، به مدت یک هفته امکان بازدید از رصدخانه شهری تهران را برای اصحاب رسانه فراهم کرده است.

بازدید رایگان اهالی رسانه از رصدخانه شهری تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امکان بازدید و آشنایی با رصدخانه تخصصی شهر تهران به مدت یک هفته کاری از یکشنبه نوزدهم مرداد تا چهارشنبه، بیست و سوم برای خبرنگاران و کلیه اصحاب رسانه، با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی و در گروه های حداکثر ۱۰ نفره فراهم شده است.

رصدخانه شهری تهران در برج میلاد قرار دارد و امکان رصد داده های شهری را روی ماکت شهر تهران به صورت بصری و هوشمند فراهم می کند. برای مثال در این مرکز علاوه بر مشاهده داده های تصویری در ویدئو وال بزرگ موجود در سالن رصدخانه و پنجره های دیجیتال، امکان نمایش نقشه های موضوعی و متغیر از ترافیک روزانه تهران، جمعیت پایتخت به تفکیک مناطق و تحلیل های آماری از دلایل تغییر جمعیت در طول زمان، مستنداتی از وضعیت سلامت و اماکن فرهنگی مثل سینماها و فرهنگسراها و بسیاری موضوعات دیگر موجود است. همچنین بخش جذابی به عنوان تاریخچه شهر تهران و گسترش مرز آن از سال ۱۲۷۰ تا کنون، بر روی ماکت قابل مشاهده است.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران به شماره ۸۴۱۶۹۰۰۴ تماس بگیرند و یا به نشانی tmicto.tehran.ir مراجعه نمایند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha