قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۵۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار تهران خبر داد؛

تمدید دورکاری و کاهش یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران

تهران- استاندار تهران از تمدید یک هفته ای دورکاری و کاهش یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران خبر داد.

تمدید دورکاری و کاهش یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران از تشدید نظارت بر استفاده ماسک توسط شهروندان تاکید کرد و اظهار داشت: ضروری است که همه شهروندان و اصناف طبق پروتکل های ارائه شده رفتار کنند و موارد بهداشتی را رعایت کنند.

محسنی بندپی با بیان اینکه کرونا شوخی بردار نیست و باید همه افراد جامعه به آن حساس باشند گفت: ساکنان و شهروندان استان تهران از حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت خودداری کرده و در صورت حضور تمامی پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک را رعایت کنند.

استاندار تهران عنوان داشت: حضور و تجمع مردم در اماکن مختلف به ویژه سیستم حمل ونقل عمومی به شیوع گسترده تر این ویروس در تهران منجر شد و امید است تعلیق طرح ترافیک نقش مهمی در مدیریت این جریان داشته باشد.

وی با اشاره به تصمیم های جدید ستاد ملی کرونا برای این استان اظهار داشت: طی هفته جاری طرح ترافیک در پایتخت به حالت تعلیق درآمده و بقیه محدودیت ها همچون هفته های گذشته پا برجا است.
استاندار تهران در خصوص وضعیت کاری کارمندان در استان تهران اظهار داشت: دورکاری و کاهش یک سومی کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران این هفته نیز تمدید شد.


 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha