قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۰۲۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دکه نشریات؛

شمارمین شماره هفته نامه دوچرخه منتشر شد

هزارمین هفته نامه دوچرخه منتشر شده و روی پیشخوان مطبوعات آمد.

شمارمین شماره هفته نامه دوچرخه منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هزارمین شماره هفته نامه دوچرخه امروز پنجشنبه ۹ مرداد منتشر شد و روی پیشخوان مطبوعات آمد.

هفته نامه دوچرخه، ضمیمه نوجوانان روزنامه همشهری، کار خود را از ۱۵ دی ۱۳۷۹ با سردبیری فریدون عموزاده خلیلی آغاز کرد و هرپنج شنبه همراه روزنامه همشهری در ایران توزیع می شود. سردبیر فعلی این مجله فریبا خانی است.

هفته نامه دوچرخه طی ۲۰سال، علاوه بر فعالیت رسانه ای برای نوجوانان، آموزش و حمایت از نوجوانان علاقه مند به نوشتن را هم دنبال کرده و ۱۳ دوره خبرنگار افتخاری برگزار کرده است. ۲۵۳۹ نوجوان از سراسر ایران در این دوره ها از طرف دوچرخه، کارت خبرنگار افتخاری دریافت کردند و آثارشان در دوچرخه منتشر شد. حالا بسیاری از آن ها به جمع نویسندگان، شاعران، تصویرگران، عکاسان و روزنامه نگاران بزرگسال ایران پیوسته اند و برخی شان هم از اعضای تحریریه امروز دوچرخه اند.

این ضمیمه نیز مانند همه مطبوعات ایران در یکی دو سال اخیر با بحران کاغذ و هزینه های چاپ دست و پنجه نرم کرده و حتی چند هفته از انتشار باز ماند و مدتی نیز به صورت نشریه الکترونیک منتشر شد.

حالا نزدیک یک سال است که نسخه چاپی آن نسبت به گذشته کمتر شده و به صورت هشت صفحه ای منتشر می شود. اما شماره جدید این مجله که هزارمین شماره آن محسوب می شود، در قالب یک ویژه نامه ۱۶ صفحه ای منتشر شده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha