قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۹۸۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تا آخر هفته؛

دمای هوا در استان بوشهر روند افزایشی خواهد داشت

بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دمای هوا در استان بوشهر روند افزایشی خواهد داشت.

دمای هوا در استان بوشهر روند افزایشی خواهد داشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد طی روزهای آینده در اغلب ساعات با تداوم وزش جریانات مرطوب جنوبی، شرجی و رطوبت بالای هوا، غبار محلی و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده های غالب در سطح استان است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اضافه کرد: همچنین تا اواخر هفته دمای هوا در سطح استان روند افزایشی خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: امروز در ساعاتی از عصر و شب با افزایش پوشش ابر در برخی مناطق استان، بخصوص نواحی شرقی و مرتفع استان، وقوع ناپایداری های موقت جوی به صورت رگبار پراکنده و خفیف باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش تندباد دور از انتظار نیست.

مساعدی افزود: طی ساعات آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد و طی ساعاتی از عصر و شب در برخی مناطق، بخصوص نواحی شرقی و مرتفع استان افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده باران، رعدوبرق گاهی وزش باد و در صبحگاه در برخی مناطق مه صبحگاهی پیش بینی می شود.

وی گفت: جهت وزش باد متغیر، غالباً جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت و طی ساعاتی از عصر و شب در برخی نقاط عمدتاً نواحی شرقی بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این مدت ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و از امشب در برخی ساعات ۶۰ تا ۱۲۰ و در فراساحل تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha