قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۹۸۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

147هزار بسته معیشتی در استان بوشهر توزیع شد

استان ها بوشهربوشهر فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:: در مرحله نخست رزمایش کمکهای مومنانه در این استان ، ۱۴۷ هزار بسته معیشتی معادل ۲۸۳ میلیارد ریال بین خانوادههای نیازمند…

147هزار بسته معیشتی در استان بوشهر توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار علی رزمجو روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: هر بسته معیشتی توزیع شده در مرحله نخست دارای ارزشی معادل ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بود که علاوه بر کمکهای خیران و نهادهای مختلف، فرمانده سپاه و رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در این رزمایش، علاوه بر بسته های در نظر گرفته شده برای استان، بسته هایی را به صورت ویژه به سهم استان بوشهر اضافه کردند.

وی یادآورشد: در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ادامه کمک های مومنانه، مرحله دوم این رزمایش از هشتم مرداد در آستانه عید سعید قربان در این استان آغاز می شود. 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهارداشت: مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه در سه نوبت زمانی از عید قربان تا عید غدیر و نوبت های بعدی نیز در دهه اول محرم و دهه آخر صفر برگزار می شود.

وی بیان کرد:در مرحله نخست رزمایش کمک های مومنانه بانک اطلاعات خوبی از خانواده های واجد شرایط  از سوی پایگاه های مقاومت تهیه شد و تمام اقدام های این رزمایش بر اساس همین بانک اطلاعات انجام خواهد شد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha