قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۹۸۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

تعداد مبتلایان کرونا در منطقه کاشان به ۱۹۴۲ مورد رسید/فوت ۲ نفر در شبانه روز گذشته

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تعداد مبتلایان کرونا در منطقه کاشان به یک هزار و ۹۴۲ مورد رسید و در ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه دو بیمار کرونایی نیز فوت کردند.

تعداد مبتلایان کرونا در منطقه کاشان به ۱۹۴۲ مورد رسید/فوت ۲ نفر در شبانه روز گذشته

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدعلیرضا مروجی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته جواب آزمایش کرونای ۱۴ نفر در منطقه کاشان مثبت بوده است، اظهار داشت: با این موارد مثبت تعداد کل افراد کرونا مثبت در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به رقم یک هزار و ۹۴۲ مورد افزایش پیدا می کند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته متأسفانه دو بیمار کرونایی مرد ۸۰ و ۸۹ ساله فوت کرده اند، ابراز داشت: در طی این مدت ۱۶ بیمار حاد تنفسی نیز در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری شده اند که از این بین ۱۴ نفر اهل کاشان، یک نفر اهل توابع کاشان و یک نفر اهل تهران است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه تاکنون ۹۱ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند، تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان تاکنون سه هزار و ۲۶۸ بیمار حاد تنفسی از دو بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل مرخص شده اند.

نصب و راه اندازی ۱۷ دستگاه مانیتورینگ آنلاین علائم حیاتی و دستگاه سانترال در بیمارستان شهید بهشتی کاشان

وی همچنین از نصب و راه اندازی ۱۷ دستگاه مانیتورینگ آنلاین علائم حیاتی و دستگاه سانترال (مرکزی) در بخش عفونی بیمارستان شهید بهشتی کاشان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای تهیه این دستگاه ها، خیرین سلامت شهرستان کاشان هزینه خرید یک دستگاه سانترال مرکزی و ۷ عدد مانیتورینگ را پرداخت و مابقی از محل اعتبارات بیمارستان شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی کاشان هزینه شده است.

مروجی افزود: این دستگاه برای نمایش علائم حیاتی بیمار (کنترل ضربان و ریتم قلب، تعداد و نوع تنفس، فشار خون، درجه حرارت بدن و میزان اکسیژن خون شریانی) به طور مستمر به کار می رود و اطلاعات مربوطه را بر روی صفحه نمایش بالای سر بیمار و ایستگاه پرستاری نشان داده و در شرایط نامطلوب بیمار، هشدارهای لازم را به تیم درمانی می دهد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha