قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۹۷۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مصلحی: عملیات مرصاد به شکستی ابدی برای منافقین شد

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: نیرو های انقلابی و مردم کشورمان در عملیات مرصاد، با اتحاد و ایستادگی درس بزرگی به دشمنان و منافقین دادند.

مصلحی: عملیات مرصاد به شکستی ابدی برای منافقین شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی به ویژه شهدای عملیات مرصاد و تبریک سالروز پاتک جمهوری اسلامی ایران به حمله سازمان مجاهدین خلق اظهار داشت: منافقین در عملیات مرصاد فریب صدام خوردند و صدام نیز از آنان در مسیر اهداف شومش استفاده ابزاری کرد.

وی گفت: نیرو های انقلابی و مردم کشورمان در عملیات مرصاد، علی رغم اینکه هیچ اطلاعی از وضعیت نداشته، در فرصت بسیار محدود منسجم و با اتحاد و ایستادگی درس بزرگی به دشمنان و منافقین دادند.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا تصریح کرد: مردم در عملیات مرصاد ضربه ای بزرگ به استکبار جهانی و منافقین زدند که هیچ گاه آن را فراموش نکرده و یقیناً هرگاه خائنین به فکر توطئه ای علیه ایران باشند، ملت مقابل آن ها خواهند ایستاد.

وی با بیان اینکه عملیات مرصاد عزت و اقتدار رزمندگان اسلام را به نمایش گذاشت، افزود: اگر همانند عملیات مرصاد با حفظ همین روحیه انقلابی در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم، همواره پیروزیم.

مصلحی با یادآوری اینکه پیروزی ایران در عملیات مرصاد به شکستی ابدی برای منافقین تبدیل شد، یادآور شد: امیدوام همه مسلمانان در این شرایط کنونی وحدت و اتحاد خود را حفظ کرده و در برابر توطئه و دسیسه های دشمنان هوشیار باشند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha