قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۷۸۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان جلوی ازدحام در مدارس را می گیرد

معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه ثبت نام الکترونیکی از جمله راهکارهای جلوگیری از ازدحام در مدارس است، گفت: در واقع مدیران مناطق باید براساس شرایط بومی و محلی اقدام به ثبت نام دانش آموزان کند.

ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان جلوی ازدحام در مدارس را می گیرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رقیه معتمدی در خرم آباد، با بیان اینکه در راستای اجرای مطلوب دستورالعمل ستاد ثبت نام تمهیدات مختلفی داشته ایم، عنوان کرد: بر اساس این دستورالعمل مواردی مانند فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام ثبت نام در مدارس باید لحاظ می شود.

وی افزود: ما در پایه های اول ابتدایی، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم با ازدحام جمعیت مواجه هستیم، زیرا دیگر پایه های میانی نیاز به ثبت نام ندارند.

معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مدارس شیوه نامه وزارتی را اعمال می کنیم یکی از این موارد ثبت نام بر اساس حروف الفبا است.

معتمدی بیان کرد: از شهرستان ها خواسته ایم به منظور جلوگیری از ازدحام مدارس را در ناحیه یک، ناحیه دو خرم آباد، بروجرد، ازنا و الیگودرز که جمعیت دانش آموزی متراکم است شناسایی کنند و در مورد چگونگی ثبت نام پس از برگزاری جلسه تصمیم گیری کند.

افزایش تعداد روزهای ثبت نام، ثبت نام الکترونیکی از جمله راهکارهایی است که وی به آن اشاره کرد و گفت: در واقع مدیران مناطق باید براساس شرایط بومی و محلی اقدام به ثبت نام دانش آموزان کند.

معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش لرستان در پایان صحبت های خود تاکید کرد: نکته دیگر اینکه هیچ شهریه ای بابت ثبت نام از دانش آموزان دریافت نمی شود، مگر هزینه بیمه حوادث و هزینه کتب درسی بنابراین با دریافت هرگونه وجهی به شدت برخورد می کنیم.

انتهای پیام/ 85025

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha