قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۷۸۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یمن از دست یابی به گونه جدیدی از موشک های بالستیک خبر داد

معاون اداره تبلیغات یمن در گفت و گو با یک شبکه یمنی گفت که گونه جدیدی از موشک های بالستیک در یمن وجود دارد که «در زمان مناسب» رونمایی خواهد شد.

یمن از دست یابی به گونه جدیدی از موشک های بالستیک خبر داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرتیپ «عبدالله بن عامر» معاون اداره تبلیغات یمن، شامگاه روز دوشنبه، در گفت وگو با شبکه «المسیره» ضمن رد ادعای عربستان سعودی مبنی هدف قرار گرفتن شهروندان سعودی در حمله ارتش یمن، خبر داد که گونه جدیدی از موشک های بالستیک در یمن وجود دارد که «در زمان مناسب» رونمایی خواهد شد.

معاون اداره تبلیغات یمن گفت: «ما امروز در برابر عملیاتی بزرگ در عمق خاک عربستان سعودی قرار گرفتیم. پیشتر یک موشک بالستیک در عملیات ها شلیک می کردیم؛ اما امروز چندین موشک و پهپاد [به سمت عربستان] روانه می کنیم».

سرتیپ عبدالله بن عامر در ادامه تأکید کرد: «زمان عملیات ها و محدوده های جغرافیایی محدود به سر آمده است».

در همین ارتباط، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در اطلاعیه ای از هدف قرار دادن تأسیسات نفتی و پایگاه های نظامی دولت سعودی با موشک های بالستیک و پهپاد خبر داد.

عبدالله بن عامر در پاسخ به ادعاهای ائتلاف سعودی مبنی بر هدف قرار گرفتن اهداف شهری در حمله ارتش یمن به عمق خاک سعودی گفت: «تمام اهداف ما نظامی است و در واکنش به تجاوزهای دشمن».

بن عامر توضیح داد که محاصره یمن شدیدتر می شود و وظیفه نیروهای مسلح این است که برای رفع محاصره دشمن را تحت فشار قرار دهند.

بن عامر افزود که هدف راهبردی نیروهای مسلح یمن در واقع متوقف کردن تجاوزهای ائتلاف سعودی، رفع محاصره است و در این راستا وظیفه نیروهای مسلح ادامه واکنش به دشمن است.

معاون اداره تبلیغات یمن همچنین تأکید کرد که عملیات های ارتش یمن به صورت کورکوانه صورت نمی گیرد و نیروهای مسلح این کشور شهروندان عربستانی را هدف قرار نمی دهند بلکه اختلال در عملکرد پدافند هوایی سعودی است که باعث آسیب دیدن آنها می شود.

عبدالله بن عامر در پایان اظهاراتش از گونه جدیدی از موشک های بالستیک در یمن خبر داد که در زمان مناسب رونمایی خواهد شد. وی همچنین گفت که ارتش یمن شواهدی در اختیار دارد که نشان می دهد جنگنده های سعودی پارکینگ فرودگاه «ابها» را هدف قرار دادند.

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha