قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۷۵۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| اعتراض به شهریه خوابگاه هاى خودگردان باوجود تعطیلی/ کدام دانشجوها در کرونا کمک هزینه بلاعوض اجاره می گیرند؟

برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه ای با عنوان «اعتراض به شهریه خوابگاه هاى خودگردان در شرایط کرونایى»، خواستار رسیدگی به این موضوع شدند. این مطالبه را پیگیری کرده است.

فارس من| اعتراض به شهریه خوابگاه  هاى خودگردان باوجود تعطیلی/ کدام دانشجوها در کرونا کمک هزینه بلاعوض اجاره می گیرند؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه با عنوان «اعتراض به شهریه خوابگاه هاى خودگردان در شرایط کرونایى»، خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

این کاربران نوشته اند: «در حالى که در ترم بهمن سال ٩٨ به دلیل شیوع ویروس کرونا و اعلام قرنطینه عمومى و تعطیلى دانشگاه ها، دانشجویان خوابگاهى عملاً هیچ استفاده اى از خوابگاه نکرده اند یا زمان خیلى کمى در حد کمتر از ۱۰ روز آنجا بوده اند، براى تخلیه خوابگاه و بردن وسایل شخصی ، از آنها اجاره بهاى کامل طلب شده است.»

*پیگیری از دستگاه مربوط 

این موضوع را از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیگیری کرد.

الیاس منیری معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ، اظهارداشت: درباره دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی به دانشگاه کمک می کنیم تا این کمک در اختیار دانشجویان مشمول قرار بگیرد.

وی توضیح داد: کمک به صورت کمک بلاعوض است.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: صندوق رفاه دانشجویان این کمک را به صورت مستقیم به دانشجو پرداخت می کند یا به دانشگاه می پردازد که دانشگاه به دانشجو پرداخت کند.

منیری تاکید کرد: برای استفاده از این حمایت، دانشگاه ها مشخصات دانشجو و خوابگاه را در اختیار صندوق رفاه دانشجویان قرار می دهند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha