قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۷۵۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فیلم | ترامپ هم بالاخره از ماسک تنفسی استفاده کرد

رئیس جمهور آمریکا که صراحتاََ مخالفت خود با استفاده از ماسک را اعلام کرده بود، در بازدید از یک مرکز درمانی نظامی، با ماسکی روی صورتش مشاهده شد.

فیلم | ترامپ هم بالاخره از ماسک تنفسی استفاده کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، با افزایش انتقادات از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به دلیل جدی نگرفتن توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی برای مقابله با ویروس «کووید۱۹»، او بالاخره مجبور به استفاده از ماسک شد.

به نوشته وبگاه «هیل»، تصاویری از که حضور ترامپ در مرکز درمانی نظامی «والتر رید» واقع در ایالت مریلند منتشر شده، نشان می دهد او برای اولین بار در انظار عمومی ماسک تنفسی به صورت زده است.

بر این اساس، وی برای ملاقات با کادر درمانی و نظامیانی که در پی فعالیت در مراکز بهداشتی و رسیدگی به بیماران، به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، به این مرکز درمانی رفت.

رئیس جمهور آمریکا پیش از ورود به این مرکز درمانی، به خبرنگاران گفته بود مهم است که در بیمارستان از ماسک استفاده شود و احتمالا خودش نیز این کار را انجام خواهد داد.

این در حالی است که ترامپ پیشتر درباره عدم استفاده از ماسک گفته بود اجازه نمی دهد رسانه ها لذت دیدن او با ماسک نصیبشان شود. (جزئیات بیشتر)

 

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha