قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۹۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسدآباد خبر داد

طلب ۲.۳ میلیاردی آبفای اسدآباد از مشترکین

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسدآباد از مطالبات دو میلیارد و ۳۰۰ میلیونی امور آب و فاضلاب این شهرستان از مشترکین اسدآباد خبر داد.

طلب ۲.۳ میلیاردی آبفای اسدآباد از مشترکین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اکبر رحمانی ، اظهار کرد: در حال حاضر امور آب و فاضلاب شهرستان افزون بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در بخش شهری و ۷۰۰ میلیون تومان در بخش روستایی از مشترکین اسدآبادی مطالبه دارد که پرداخت به موقع این مطالبات در ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین از نقش مؤثری برخوردار خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سه ماه ابتدای سال جاری ۱۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب شرب توسط امور آب در شهرستان شناسایی شده که برخی از این موارد در شرف اخذ مجوز هستند، گفت: روزانه ۲۰ حادثه در شبکه آب شهرستان اتفاق می افتد که تعویض فلکه، نشتی کنتور و افت فشار از دلایل این حوادث به شمار می رود و برای تسریع در روند مرتفع شدن و برطرف کردن مشکلات تصمیم به تغییر پیمانکار حوادث اتفاقات امور آب داریم.

رحمانی با اشاره به پرت ۲۴ درصدی آب شهرستان در سه ماه ابتدای امسال بیان کرد: انشعابات غیرمجاز، نصب پنهان شبکه توزیع، خطای اندازه گیری و حوادث شبکه را از دلایل مهم پرت آب می توان برشمرد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش هفت درصدی تولید آب و افزایش ۱۰ درصدی مصرف آب شهرستان در سه ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خاطرنشان کرد: تولید آب شهرستان در سه ماه ابتدای سال یک میلیون و ۲۶۲ هزار مترمکعب و متوسط مصرف به ازای هر نفر ۱۸۴ لیتر بوده که با این میزان مصرف آب، اسدآبادی ها پرمصرف ترین مشترکین در سطح استان همدان هستند.

رحمانی با اشاره به اینکه ۹۲ درصد جمعیت روستایی اسدآباد شامل ۷۶ روستا تحت پوشش امور آب و فاضلاب شهرستان قرار دارند، یادآور شد: در حال حاضر امور آب و فاضلاب شهرستان در سطح روستاهای اسدآباد دارای ۵۶ حلقه چاه بوده که ۱۳۰ لیتر در ثانیه از این تعداد چاه آب برداشت می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha