قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۹۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رواسی: بعید می دانم کسی به رکوردهای سیامند برسد/ تلاش برای برگزاری اردوهای تیم ملی در تابستان

سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری گفت: بعید می دانم به این زودی ها کسی پیدا شود که رکوردهای ثبت شده زنده یاد سیامند رحمان را جابجا کند.

رواسی: بعید می دانم کسی به رکوردهای سیامند برسد/ تلاش برای برگزاری اردوهای تیم ملی در تابستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اصغر رواسی ، در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی پاراوزنه برداری اظهار داشت: در چند روز اخیر مطلع شدم تمرینات برخی رشته ها آغاز شده است. قصد دارم این هفته با رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین صحبت کنم تا استارت اردوها زده شود. سعی داریم قبل از شهریورماه و در همین تابستان تمرین خود را آغاز کنیم. البته برگزاری اردوها به موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش نیاز دارد تا مجوز بدهند و سپس فدراسیون شرایط را فراهم کند.

وی در خصوص برنامه های آماده سازی تیم ملی پاراوزنه برداری، گفت: برنامه های کادر فنی آماده است و خللی در آماده سازی نفرات پیش نخواهد آمد. به طور حتم اردوهای تمام رشته ها از مهرماه آغاز می شود و می توانیم به بهترین وجه خود را آماده رقابتهای پیشرو بکنیم.

سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری با اشاره به رکوردهای دست نیافتنی سیامند رحمان، عنوان کرد: بعید می دانم به این زودی ها کسی پیدا شود که رکوردهای ثبت شده زنده یاد سیامند رحمان را جابجا کند. البته، در پاراوزنه برداری ایران جایگزینی برای حضور در تیم ملی داریم که بتواند مدعی کسب مدال طلا باشد. منصور پورمیرزایی یکی از قدیمی ترین وزنه برداران فوق سنگین کشورمان است که نفر دوم قهرمانانی مثل حبیب موسوی، کاظم رجبی و سیامند رحمان بود که امیدوارم بتواند به طلای مسابقات جهانی و پارالمپیک دست یابد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha