قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۹۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشاغلی که بیشترین مرگ و میر کرونا را داشتند

نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر در اثر ابتلا به کروناویروس در بین کارگران کارخانه و نگهبانان امنیتی نسبت به پزشکان و پرستاران دو برابر بوده است.

مشاغلی که بیشترین مرگ و میر کرونا را داشتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از دیلی میل، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر در اثر ابتلا به کروناویروس در بین کارگران کارخانه و نگهبانان امنیتی نسبت به پزشکان و پرستاران دو برابر بوده است.

آمارها حاکی از ان است، مرگ در اثر ابتلا به کرونا در میان افرادی که کارگران کارخانه یا نگهبانان امنیتی بودند به میزان ۷۴ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر است. 

این پژوهش که در انگلیس صورت گرفته حاکی از آن است، در مورد پرستاران و پزشکان مرد نرخ  مرگ و میر در اثر ابتلا به کرونا علیرغم داشتن تماس نزدیک با بیماران، ۳۰ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر بوده است.

داده های امروز نشان داد، مردانی که در کارخانه ها و یا به عنوان نگهبانان امنیتی کار می کنند ، دو برابر بیشتر از کارمندان مراقبت های بهداشتی در طول شیوع بیماری کرونا در انگلیس جان خود را از دست داده اند.

سازمان سلامت انگلیس یادآور شد، داده های کافی برای بررسی دقیق خطرناک ترین نوع مشاغل برای زنان در طول همه گیری ویروس مذکور هنوز وجود ندارد و بررسی های بیشتری برای رسیدن به پاسخ درست نیاز است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha