قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۹۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بررسی همکاری های مشترک بنیاد رودکی و «اپرای وین»

با توجه به ویژگی های مشترک تالار وحدت و سالن اپرای وین، تجهیز، بازسازی و نوسازی بخش ماشینری و فنی تالار وحدت و همچنین ارایه مشاوره در استانداردسازی تجهیزات نگهداری سازها و نت ها از نکات مهم این کنفرانس ویدئویی بود.

بررسی همکاری های مشترک بنیاد رودکی و «اپرای وین»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرعامل بنیاد رودکی و  معاون فنی اپرای دولتی وین از طریق ویدئو کنفرانس درباره همکاری های مشترک از جمله نوسازی تالار وحدت گفت و گو کردند.

در این رویداد که با حضور الکساندر ریگر، معاون سفیر و رییس انجمن فرهنگی اتریش در ایران برگزار شد،مهدی افضلی،مدیرعامل بنیاد رودکی و کریستوفر ویدورا، معاون فنی اپرای دولتی وین در خصوص توسعه همکاری های هنری بحث و تبادل نظر کردند.

با توجه به ویژگی های مشترک تالار وحدت و سالن اپرای وین، تجهیز، بازسازی و نوسازی بخش ماشینری و فنی  تالار وحدت و همچنین ارایه مشاوره در استانداردسازی تجهیزات نگهداری سازها و نت ها از نکات مهم این کنفرانس ویدئویی بود.

در این جلسه دو طرف با اشاره به شرایط ویژه ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح جهان و محدودیت های برگزاری برنامه های هنری با حضور هنرمندان، در مورد شیوه های نوین افزایش تعاملات هنری میان دو کشور مذاکراتی کردند؛ برگزاری اجراهای مشترک و تشکیل مسترکلاس های آموزشی به صورت آنلاین از جمله پیشنهادهای مطرح شده در این نشست بود. 

 

همچنین با توجه به پروتکل های بهداشتی مطرح برای بازگشایی تالارهای هنری، دو طرف بر تبادل تجربیات خود در این زمینه تاکید کردند.

انتهای پیام

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha