قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۹۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشروط کردن پرداخت یارانه به نوزادان، اقدام بر علیه فرزندآوری است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اشاره به مصوبه دولت مبنی بر قطع یارانه نوزادان تازه متولد شده گفت: مشروط کردن پرداخت یارانه به نوزادان، اقدام بر علیه فرزندآوری است.

مشروط کردن پرداخت یارانه به نوزادان، اقدام بر علیه فرزندآوری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیرحسین بانکی پور امروز در اصفهان با اشاره به سیاست های افزایش جمعیت اظهار داشت: صداهایی که از دولت شنیده می شود به ویژه در موضوع جمعیت، مطابق با سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: وضعیت جمعیت بحرانی است و تمام کارشناسان بر آن تأکید دارند که جامعه ما به سمت پیری می رود و نسبت بازنشستگان روز به روز نسبت به جوانان بیشتری می شود و این خطر قابل برگشت نیست، بنابراین به جای این که دولت مراقب سیاست های جمعیتی باشد، پیام های منفی مخابره می کند.

وی با تأکید بر این که مشروط کردن پرداخت یارانه به نوزادان، اقدام بر علیه فرزندآوری است، گفت: این یک مانع تراشی در جلوی پای مردم است، در شبکه اقتصادی وقتی افراد فرزند جدید به دنیا می آورند، دچار مشکل می شوند و دولت از این طرف یک فشار دیگر به مردم وارد می کند، این مصوبه یک تصمیم نابخردانه ای است و نباید در چنین شرایطی چنین تصمیم غلطی را بگیرند.

بانکی پور با اشاره به سیاست نمایندگان مجلس درباره سیاست های جمعیتی تصریح کرد: در مجلس نسبت به این تصمیمات جدی هستیم و دولت را وادار می کنیم که در چارچوب قانون به مردم کمک کند و در مدار قانون حرکت کند، بدون شک در مجلس از حق مردم دفاع می کنیم.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج۱۰/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha