قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۹۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک عضو کمیسیون عمران مجلس:

باید بازخورد طرح ساخت مسکن های ۲۵ تا ۴۰ متری را در افکار عمومی سنجید

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که قبل از هرگونه تصمیم گیری در خصوص طرح ساخت مسکن های ۲۵ تا ۴۰ متری باید بازخورد آن را از نظر جوانان و مردم سنجید.

باید بازخورد طرح ساخت مسکن های ۲۵ تا ۴۰ متری را در افکار عمومی سنجید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  رحمت الله فیروزی پوربادی ، با اشاره به طرح ساخت مسکن های ۲۵ تا ۴۰ متری برای زوج های جوان، بیان کرد: از نظر بنده باتوجه به فرهنگ کشور ما ساخت مسکن هایی با متراژ ۲۵ تا ۴۰ متر برای زوج های جوان طرح موفقی نخواهد بود. با توجه به ارتباط خانوداگی که در فرهنگ ایرانی وجود دارد، این طرح نمی تواند نتیجه مثبتی داشته باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: در دنیا کشورهایی مانند کره جنوبی و ژاپن چنین طرح هایی را اجرایی کرده اند اما فرهنگ آنان تفاوت هایی با ما دارد. مشخص است که برای حل مشکل مسکن به چنین طرحی مطرح شده است اما نیاز به کار کارشناسی بیشتری دارد.

نماینده مردم نطنز در مجلس یازدهم تصریح کرد: از نظر بنده باید ابتدا از جوانان و مردم نظرسنجی شود تا مشخص شود چه میزان این طرح برای مردم قابل قبول است. از نظر بنده واحدهای ۲۵ متری خیلی کوچک بوده و حداقل می توان واحدهای ۴۰ تا ۶۰ متری در نظر گرفته شود.

وی در ادامه تاکید کرد: باید بازخورد این طرح را در افکار عمومی سنجید سپس با انجام کار کارشناسی به سمت اجرا کردن این قبیل طرح ها برویم. باید همه جوانب سنجیده شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha