قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۵۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس کمیته فوتسال: کمیته انضباطی با خاطیان برخورد کند/ اتفاقات فینال لیگ برتر فوتسال درخور فرهنگ ایرانی نیست

رییس کمیته فوتسال گفت: نیاز است کمیته انضباطی با خاطیان فینال لیگ برتر برخورد کند و تصمیم جدی در مورد این قضایا بگیرد.

رییس کمیته فوتسال: کمیته انضباطی با خاطیان برخورد کند/ اتفاقات فینال لیگ برتر فوتسال درخور فرهنگ ایرانی نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، داود پرهیزگار در خصوص فینال لیگ برتر فوتسال و حواشی به وجود آمده در آن مسابقه اظهار داشت: دیروز به همراه شمس بازی را از نزدیک دیدیم این بازی از لحاظ فنی خیلی از دیدار دور رفت بهتر بود. بازیکنان در شرایط بهتری بازی می کردند. متأسفانه در اواخر بازی اتفاقاتی که نباید در فوتسال ما رخ می داد، اتفاق افتاد. نیاز است کمیته انضباطی با خاطیان برخورد کند.

وی در خصوص فرهنگ سازی در فوتسال اظهار داشت: اتفاقات پیش آمده بخاطرحساسیت های بازی بود که در فوتبال هم این اتفاقات رخ می دهد، ولی اینکه بخواهد کار به درگیری بکشد هیچکس نمی پسندد. باید مردم از ورزش لذت ببرند و این صحنه ها درخور نام و فرهنگ ایران و ایرانی نیست. باید کمیته انضباطی تصمیم جدی در مورد این قضایا بگیرد و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسید تیم ها از هم ناراحت بودند گفت: جزئیات را نمی دانم اما آن چیزی که ما در سالن دیدیم تأسف برانگیز بود.

رئیس کمیته فوتسال در مورد اینکه آیا ممکن است رأی کمیته انضباطی قربانی تیم ملی و مصلحت اندیشی شود، گفت: جزئیات را باید بر اساس گزارشاتی که ناظرین و سرپرست سازمان لیگ داده اند سنجید. ما نزدیک مسابقات هستیم دو سه ماه دیگر بازی های آسیایی داریم اما اگر بازیکنی خطایی کرده که نباید آن را انجام می داده باید از تیم ملی کنار گذاشته شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha