قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۵۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بوریس جانسون سوژه یک سریال شد

یک سریال درام با پس زمینه ویروس کرونا و شیوع جهانی آن و شیوه برخورد بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا با کنترل این بیماری و عوارض آن، در دست ساخت قرار گرفت.

بوریس جانسون سوژه یک سریال شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک سریال درام با پس زمینه ویروس کرونا و شیوع جهانی آن و شیوه برخورد بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا با کنترل این بیماری و عوارض آن، در دست ساخت قرار گرفت.

مایکل وینترباتم قصد دارد لنز دوربین خود را معطوف داغ ترین موضوع امروز و شاید آینده بریتانیا یعنی بوریس جانسون و مدیریت پاندمی کروناویروس توسط او بکند.

این فیلمساز که از جدیدترین آثارش می توان از مجموعه «تریپ» و کمدی «طمع» نام برد، قرار است یک سریال درام تلویزیونی با پس زمینه پاندمی جهانی بسازد. وی می گوید این بزرگ ترین بحران ملی و شخصی یک رهبر دولتی از زمان جنگ جهانی دوم تا به حال است.

جانسون که خودش به خاطر کووید -۱۹ شدیداً مریض شد و به بخش مراقبت های ویژه رفت، به شدت به خاطر اعمال خود پیش و طی دوران پاندمی مورد انتقاد گرفته است. بریتانیا در حال حاضر بالاترین میزان مرگ ومیر کووید -۱۹ در اروپا و دومین میزان تلفات سرانه جهان را دارد.

سریال جدید که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده، توسط پسنجر تهیه می شود که شرکت متعلق به ریچارد براون تهیه کننده «کارآگاه حقیقی» است. تیم شیپمن ویراستار سیاسی ساندی تایمز به عنوان مشاور سریال عمل می کند.

براون گفت: «مایکل وینترباتم فیلمساز ایده آل برای تعریف کردن داستان رخدادهای خارق العاده حول دولت جدید بوریس جانسون و پاندمی کووید -۱۹ است که توجه جهان را به خود جلب کرده است. ما خوشحالیم که با مایکل در این پروژه همکاری کنیم و این داستانی است که در عمل بعضی مواقع عجیب تر از خیال به نظر می رسد».

اندریا اسکروساتی مدیر عملیات بین المللی شرکت فریمنتل که دیگر تهیه کننده پروژه است، اضافه کرد: «لحظه های نادری در تاریخ هستند که زندگی شخصی رهبران به طور خاصی با رخدادهای ملی پیوند می خورند؛ زمانی که تجربه های شخصی و نقش رسمی به شیوه ای غیرعادی برخورد پیدا می کنند. چند ماه اخیر زندگی نخست وزیر بریتانیا مسلماً از جمله چنین لحظاتی بوده اند».

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha