قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۵۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لزوم افزایش تعاملات دیپلماتیک در راستای ارتقای امنیت مرزها

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر لزوم افزایش تعاملات دیپلماتیک گفت: حراست از تمامیت ارضی ایران اسلامی وظیفه مرزبانان نیروی انتظامی است که باید برای اجرای هرچه بهتر آن، دانش علمی را افزایش دهیم تا بر ماموریت های محوله اشراف پیدا کنیم.

لزوم افزایش تعاملات دیپلماتیک در راستای ارتقای امنیت مرزها

سردار احمدعلی گودرزی در کارگاه تخصصی معاهدات و پروتکل های مرزی که در شهر جلفا آذربایجان شرقی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مرزبانی بر لزوم برگزاری کارگاه های حقوقی تاکید کرد و گفت: در دنیای امروز باید حقوق همسایگی را بشناسیم و بر رعایت قوانین و مقررات مرزی اهتمام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مرزبانان مسئولیت سنگین حقوقی در نوار مرزی را بر عهده دارند، اظهارکرد: حراست از تمامیت ارضی ایران اسلامی وظیفه مرزبانان نیروی انتظامی است که باید برای اجرای هر چه بهتر آن، دانش علمی را افزایش دهیم تا بر ماموریت های محوله اشراف پیدا کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید براینکه ایران با پنج کشور همسایه شامل ترکیه، عراق، روسیه، افغانستان و پاکستان توافق و پروتکل معاهداتی دارد، ادامه داد: انتظامات مرزی به مرزبانان اختیار می دهد که با تشریفات و پروتکل ها با کشور مقابل و همسایه تعامل و ارتباط داشته باشند.

 گودرزی بر حفظ و نگهداری علائم مرزی تاکید کرد و گفت: نگهداری صحیح علائم مرزی اهمیت ویژه ای دارد و باعث حفظ اقتدار سازمانی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود.

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی با اشاره به اینکه ساخت و ساز در نوار مرزی خلاف مقررات است، خاطرنشان کرد: این اقدامات در مرز را باید رصد و از پیشرفت آن ها جلوگیری کنید.

فرمانده مرزبانی ناجا بر هوشمندسازی مرزبانی تاکید و تصریح کرد: نظم و انضباط عنصر اصلی موفقیت است و مرزبان در تراز انقلاب اسلامی باید به قوانین و مقررات مرزی آشنا باشد و انتظار می رود در جهت ارتقای امنیت و احساس امنیت در مناطق مرزی ارتباطات و تعاملات دیپلماتیک گسترده تر شود.
انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha