قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۵۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سهمیه مدیریت مصرف برق در کرمانشاه 70 مگاوات است

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: شرکت توانیرو حدود 70 مگاوات برای کرمانشاه سهمیه مدیریت مصرف در نظر گرفته است و هنوز روی خط قرمز نرفته ایم.

سهمیه مدیریت مصرف برق در کرمانشاه 70 مگاوات است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیدعلی مرآتی امروز در گفت وگو با در کرمانشاه، اظهار داشت: در حال حاضر 100 درصد مناطق شهری و 98.9 درصد مناطق روستایی استان از نعمت روشنایی برق برخوردار است.

وی با بیان اینکه حدود 2 هزار و 500 خانوار روستای در استان برق دار هستند، ادامه داد: روستایی در استان نداریم که در مسیر خط طولی باشد و از نعمت برق برخوردار نباشد یک تعداد روستای کوچ رو داریم که 6 ماه از سال در روستا سکونت دارند و 6 ماه دیگر نیستند که با هماهنگی در زمینه روشنایی آن ها نیز تمهیدات خاصی در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه در ارتباط با بحث مدیریت مصرف و کاهش پیک، افزود: در کل سال حداکثر 20 روز مشکل برق در ساعت پیک مصرف، چهار ساعت در شبانه روز از ساعت 13 الی 17 داریم.

وی ادامه داد: هر سال از 15 خردادماه تا 15 شهریورماه برنامه جدی برای مدیریت مصرف داریم و سعی می کنیم که خاموشی با برنامه ای در استان نداشته باشیم.

مردم 4 ساعت قرمز را برای جلوگیری از قطع برق رعایت کنند

مرآتی ادامه داد: امسال در این راستا 4 هزار و 500 تفاهمنامه در حوزه کشاورزی، صنعتی، اداری و تجاری بسته شده که حدود 380 مگاوات عقد قرارداد شده است که ان شاءالله بتوانیم به حداقل 50 درصد این همکاری ها دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه شرکت توانیرو حدود 70 مگاوات برای کرمانشاه سهمیه مدیریت مصرف در نظر گرفته است، گفت: امسال سال ویژه ای است و با مشترکان زیادی از جمله کشاورزان تفاهمنامه های بسته شده است که چنانچه در ساعت پیک مصرف الکتروموتورهای خود را به حدت چهار ساعات خاموش کنند 20 ساعت بعدی برق مصرفی به مدت سه ماه رایگان است.

این مسؤول اضافه کرد: تا به امروز سهمیه بندی از طریق شرکت توانیرو در نظر گرفته نشده و هنوز روی خط قرمز نرفته ایم، ولی هشدار می دهیم که با بالا رفتن درجه حرارت در روزهای آینده اگر همکاری و مدیریت مصرف صورت نگیرد احتمال خاموشی است.

انتهای پیام/پ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha