قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۵۵۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اورسجی: کبدی المپیکی شود قول می دهم نخستین مدال تیمی را بگیریم/بانوان می توانند در بازی های ساحلی موفق شوند

رئیس فدراسیون کبدی گفت: در صورتی که کبدی بتواند وارد بازی های المپیک شود قول می دهم بتوانیم نخستین مدال تیمی را کسب کنیم.

اورسجی: کبدی المپیکی شود قول می دهم نخستین مدال تیمی را بگیریم/بانوان می توانند در بازی های ساحلی موفق شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس اورسجی در گفت وگو با ، درباره حضور کبدی بانوان در بازی های ساحلی سانیا اظهار داشت: این نخستین حضور بانوان در بازی های ساحلی است. ای کاش مسابقات تعلیق یا لغو نشود و با بهبود وضعیت کرونا بتوانیم تیم را اعزام کنیم.

وی افزود: اعزام کبدی بانوان برای فدراسیون اتفاق بسیار خوبی است به ویژه اینکه بانوان ایران می توانند با این حضور یک موفقیت دیگر را بعد از بازی های آسیایی به ثبت برسانند. در صورتی که این بازی ها برگزار شود قول می دهم با وجود تجربه کشورهای دیگر در بازی های ساحلی، بهترین مدال را بگیریم و فینالیست شویم.

رئیس فدراسیون کبدی درباره اینکه در صورت اعزام برنامه شما برای اردوها چیست، عنوان کرد: در زمان جلسه وزیر با روسای فدراسیون ها، من با فرهادی زاد، علی نژاد و صالحی امیری صحبت کردم. آنها اشاره داشتند منتظر باشیم تا تصمیمات نهایی گرفته شود. ما نامه نگاری ها را  داشته ایم تا بتوانیم مسابقه انتخابی را در مناطق سفید داشته باشیم.

اورسجی درباره لغو رویدادهای بین المللی گفت: امسال 3 مسابقه قهرمانی جهان داشتیم که لغو شد.

وی درباره اینکه هند تلاش زیادی کرده تا رشته کبدی وارد بازی های المپیک شود، خاطرنشان کرد: پیش از هند که برای این کار تلاش می کند، ما پیش قدم بوده ایم. به کشورهای عضو فدراسیون جهانی هفته گذشته نامه ای زدم تا آنها با کمیته ملی المپیک شان صحبت کنند که کبدی در بازی های المپیک جوانان 2022 حضور داشته باشد.

رئیس فدراسیون کبدی یادآور شد: خوشبختانه بعد از یک هفته با 20 کشور صحبت کردم و آنها از این موضوع استقبال کردند. حتی صحبت هایی هم با کمیته المپیک کشورشان داشتند. ما برنامه زیادی برای توسعه این رشته در جهان داریم، گاهی اوقات هم جلسات ویدئو کنفرانس را برگزار می کنیم. ضمن احترام به رشته های دیگر قول می دهم در صورتی که کبدی المپیکی شود نخستین مدال رشته تیمی را در این بازی ها به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام/ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha