قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۲۴۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه موقت کاشان:

شخصیت قرآنی امام خمینی(ره) ایشان را در طول تاریخ جاودانه کرد

کاشان - امام جمعه موقت کاشان گفت: شخصیت قرآنی امام خمینی(ره) ایشان را در طول تاریخ جاودانه کرد.

شخصیت قرآنی امام خمینی(ره) ایشان را در طول تاریخ جاودانه کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام محمدرضا اسلامی تبار شامگاه چهارشنبه در مراسم بزرگداشت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد در کاشان اظهار داشت: ما مکلف به ادامه راه امام خمینی (ره) و شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه ادامه راه اما خمینی (ره) جز به پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی نیست، ابراز داشت: امام خمینی (ره) یک شخصیت الهی بود که به مرور زمان به هیچ عنوان به فراموشی سپرده نمی شود.

امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه هر چه بگذرد به عظمت شخصیت امام خمینی (ره) افزوده می شود، تصریح کرد: اگر بخواهیم شخصیت امام خمینی (ره) را به طور کامل بشناسیم باید به سخنان رهبر معظم انقلاب در روز ۱۴ خرداد هر سال خوب توجه کنیم چراکه ایشان بعد از رحلت امام خمینی (ره) در ۳۱ سخنرانی که هر سال بیان داشتند ابعاد تازه ای از شخصیت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را هویدا کردند.

وی با اشاره به سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب در روز ۱۴ خرداد خاطرنشان کرد: با توجه به سخنان رهبری، امام خمینی (ره) یک شخصیتی بود که ملت ایران را از جهات مختلف متحول ساخت.

حجت الاسلام اسلامی تبار با بیان اینکه امام خمینی (ره) یک شخصیت حقیقی و نه یک شخصیت تصنعی و ساختگی بودند، بیان داشت: ایشان حقیقتاً یک شخصیت با عظمت بود که گذر زمان مسیر و شخصیت ایشان را به هیچ عنوان تغییر نداد.

وی اراده پروردگار را یکی از علل جاودانگی شخصیت امام خمینی (ره) دانست و یادآور شد: یکی دیگر از عوامل جاودانگی امام خمینی (ره) که به او لیاقت و برکت داد این بود که ایشان یک شخصیت قرآنی بود و تحت لوای این کتاب آسمانی بود.

امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) دین خدا را احیا، حکومت اسلامی را برپا و ملت را از زیر یوغ استعمار نجات داد، متذکر شد: مهمترین جلوه برکت وجود امام خمینی (ره) این بود که توانست زمینه را برای ظهور امام زمان (عج) فراهم کند.

وی با بیان اینکه قرآن جامعیت و برای همه ابعاد زندگی بشر برنامه دارد، تاکید کرد: امام خمینی (ره) شخصیتی ذو ابعادی بودند که علت اصلی آن پیروی بی چون و چرای ایشان از دستورات و تعالیم قرآن کریم بود.

حجت الاسلام اسلامی تبار امام خمینی (ره) را شخصیتی موحد دانست و افزود: ایشان معرفت توحیدی بالایی داشت که به این دلیل دارای بصیرت عجیب و عمیق و گسترده ای شده بودند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha