قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۲۱۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجباری در بازگشایی مراکز آموزشی غیردولتی نیست

دانشگاه و آموزش آموزش و پرورشتهران رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: اجباری در بازگشایی مراکز و آموزشگاه هایی همچون آموزشگاه های زبان های خارجی نیست اما بر اساس پروتکل های وزارت بهداشت منعی…

اجباری در بازگشایی مراکز آموزشی غیردولتی نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجتبی زینی وند روز سه شنبه در گفت و گو با اظهار داشت: مسوولیت بازگشایی این مراکز با شورای نظارت استان و روسای دانشگاه علوم پزشکی استان است که باید بر فرآیند بازگشایی و ادامه فعالیت این مراکز با رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت کنند.

وی گفت: کلاس ها بر اساس پروتکل های مشخص شده وزارت بهداشت می توانند برگزار شوند و این مراکز برای ترم جدید ثبت نام انجام دهند. البته باید بر اساس همین پروتکل ها باید یک متر و ۸۰ سانتی متر تا ۲ متر فاصله میان افراد شرکت کننده در کلاس ها باشد، همچنین ضدعفونی مراکز به طور جدی صورت گیرد.

رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی یادآور شد: همچنین بهداشت فردی حتما باید توسط مدرسان و شاگردان این کلاس ها رعایت شود و همچنین یک نفر باید به عنوان مسوول معرفی شود تا بتواند کارهای مربوط به بازگشایی را انجام دهد.

 رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی روز شنبه ۱۰ خرداد ماه اعلام کرده بود که مراکز علمی آزاد و زبان با رعایت دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ابلاغی وزارت بهداشت، بازگشایی می شوند. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha