قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۲۱۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پژمانفر: اگر مشکل رشد جمعیت حل نشود باید نیروی کار از خارج بیاوریم

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: اگر مشکل رشد جمعیت را حل نکنیم با یک جمیعت پیر مواجه خواهیم شد و باید نیروی کار از خارج از کشور دیگر بیاوریم.

پژمانفر: اگر مشکل رشد جمعیت حل نشود باید نیروی کار از خارج بیاوریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، گفت: طرح جمعیت و تعالی خانواده به هیأت رئیسه مجلس تحویل و به عنوان اولین طرح در مجلس یازدهم اعلام وصول شد.

وی افزود: پس از تشکیل کمیسیون فرهنگی این موضوع به صورت جد مورد رسیدگی قرار می گیرد تا هر چه سریع تر موضوع مهم جمعیت در مجلس یازدهم تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که مشکل جمعیت در کشور یک موضوع کاملا مهم است که زیر سایه سنگین کرونا و مشکلات معیشتی و اقتصادی به آن توجهی نمی شود و در حال تبدیل شدن به یک بحران جدی است.

پژمانفر خاطرنشان کرد: باید هر چه سریع تر مشکل جمعیت را در کشور حل کنیم والا با مسائل و چالش های جدی غیرقابل جبران مواجه خواهیم شد.

وی افزود: اگر ما در چند سال پیش رو مشکل جمعیت کشور را حل نکنیم با یک جمعیت پیر مواجه خواهیم شد که آماده به کار نیست و ما باید نیروی کار جدید از خارج از کشور بیاوریم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: نبود نیروی جوان و پیر شدن جمعیت مشکلات امنیتی برای ما به دنبال خواهد داشت و کشوری که نیروی جوان نداشته باشد به استقلالش خدشه وارد می شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha