قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۱۶۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توصیه های وزارت علوم به دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان از 17 خرداد/ امکان حضور دانشجو در دانشگاه محل زندگی

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: وزارت علوم توصیه هایی برای پذیرش دانشجویان از 17 خردادماه به دانشگاه ها ارسال کرده است.

توصیه های وزارت علوم به دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان از 17 خرداد/ امکان حضور دانشجو در دانشگاه محل زندگی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در گفت وگو با درباره پیش بینی های انجام شده برای بازگشایی دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی از ۱۷ خرداد، اظهارداشت: دانشگاه ها و خوابگاه ها براساس امکانات و شرایط خود با رعایت پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت، از ۱۷ خردادماه آماده حضور دانشجویان می شوند.

وی ادامه داد: برای حضور دانشجویان در دانشگاه ها و بازگشایی خوابگاه های دانشجویی از ۱۷ خردادماه، راه حل هایی پیش بینی و به دانشگاه ها پیشنهاد شده است.

*حضور همه دانشجویان از ۱۷ خرداد ماه الزامی نیست

وی تاکید کرد: همه این پیش بینی ها در صورتی است که دانشگاه و استاد، تشخیص دهند که برگزاری کلاس حضوری برای تکمیل آموزش ها و برگزاری آزمون حضوری ضرورت دارد و نیاز به حضور فیزیکی دانشجو در دانشگاه است.

رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: اگر دانشگاه و استاد تشخیص دهند که ضرورتی به برگزاری کلاس یا آزمون حضوری نیست، حضور همه دانشجویان در دانشگاه از ۱۷ خرداد ماه الزامی نیست.

*توصیه های وزارت علوم به دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان از ۱۷ خرداد

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به توصیه های وزارت علوم برای بازگشایی دانشگاه ها به روی دانشجویان، گفت: از جمله توصیه ها این است که حضور در دانشگاه و خوابگاه باید به صورت حداقلی باشد؛ دانشگاه ها باید بازه زمانی امتحانات را به گونه ای تنظیم کنند که حضور دانشجویان منجر به تراکم جمعیت نشود و حضور دانشجویان در ایام امتحانات در دانشگاه ها توزیع شده باشد. همچنین دانشگاه ها می توانند در صورت وجود شرایط مناسب و امکانات لازم با هماهنگی با دیگر دانشگاه ها، برای حضور دانشجویان در دانشگاه های محل زندگی دانشجو برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha