قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۱۵۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تعطیلی مجدد صدها مدرسه در کره جنوبی در پی افزایش موارد ابتلا به کرونا

صدها مدرسه در کره جنوبی تنها چند روز پس از بازگشایی به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا بار دیگر تعطیل شدند. بیشتر موارد جدید ابتلا مربوط به انبارهای توزیع در شهر بوچئون در غرب سئول، پایتخت کره جنوبی است. ۵۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا روز پنجشنبه ۲۸ مه در کره جنوبی گزارش شد که نسبت به ۷۹ مورد ابتلا در روز چهارشنبه کاهش نشان می دهد.

تعطیلی مجدد صدها مدرسه در کره جنوبی در پی افزایش موارد ابتلا به کرونا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صدها مدرسه در کره جنوبی تنها چند روز پس از بازگشایی به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا بار دیگر تعطیل شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از بی بی سی، صدها مدرسه در کره جنوبی تنها چند روز پس از بازگشایی به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا بار دیگر تعطیل شده اند و بازگشایی صدها مدرسه دیگر به تاخیر افتاده است.

بیشتر موارد جدید ابتلا مربوط به انبارهای توزیع در شهر بوچئون در غرب سئول، پایتخت کره جنوبی است.

بیش از ۱۸۰ مدرسه در این منطقه بار دیگر به آموزش آنلاین روی آورده اند و مقام ها از کارفرمایان خواسته اند در مورد ساعات کاری نسبت به کارمندانشان انعطاف نشان دهند.

به مردم گفته شده از گردهمایی های بزرگ دوری کنند و پارک ها و موزه ها در سئول و شهرهای اطراف آن بار دیگر تعطیل شده اند. همچنین قرار است به مردم در مورد رعایت فاصله گیری اجتماعی گوشزد شود.

۵۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا روز پنجشنبه ۲۸ مه در کره جنوبی گزارش شد که نسبت به ۷۹ مورد ابتلا در روز چهارشنبه کاهش نشان می دهد.

این نگرانی در میان مقام های کره جنوبی وجود دارد که این موارد جدید ابتلا در مناطق پرجمعیت بوده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha