قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۱۳۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانی:

کار مجلس اجرایی نیست / استقلال قوا در قانون اساسی ما تضمین شده / استقلال قوا به معنای ایستادن در برابر یکدیگر نیست / از مجلس اخوت می خواهیم

رئیس جمهور گفت: هم دوران دولت چهار ساله و کوتاه است و هم دوران مجلس؛ اما با همکاری دولت و مجلس می توانیم برای دهه ها و حتی قرن ها برای مردم یادگار ماندگاری بجا بگذاریم.

کار مجلس اجرایی نیست / استقلال قوا در قانون اساسی ما تضمین شده / استقلال قوا به معنای ایستادن در برابر یکدیگر نیست / از مجلس اخوت می خواهیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس جمهور گفت: هم دوران دولت چهار ساله و کوتاه است و هم دوران مجلس؛ اما با همکاری دولت و مجلس می توانیم برای دهه ها و حتی قرن ها برای مردم یادگار ماندگاری بجا بگذاریم.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در ایران اسلامی مجلس شورای اسلامی نماد دموکراسی اسلامی و مردم سالاری دینی است. اولین رکن دموکراسی در تاریخ ایران در ۱۱۴ سال پیش با مجلس شورای ملی آن زمان شکل گرفت. مجلس از مرحوم آخوند خراسانی و محقق نائینی تا امام راحل نهادی بوده که به عنوان نهادی مشروع و قانونی تلقی شده است.

وی ادامه داد: از آغاز بزرگانی بر چنین صندلی هایی نشستند که انجام وظیفه کردند، از شهید آیت الله مدرس تا مقام معظم رهبری تا مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و تا شهیدانی مثل باهنر و چمران و رجایی که در مجلس اول در این صندلی ها نشستند.

روحانی گفت: هم دوران دولت چهار ساله و کوتاه است و هم دوران مجلس؛ اما با همکاری دولت و مجلس می توانیم برای دهه ها و حتی قرن ها برای مردم یادگار ماندگاری بجا بگذاریم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha