قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۱۰۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمریکا بار دیگر خواستار چشم پوشی کره شمالی از تسلیحات هسته ای شد

جهان دفتر پکنپکن «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا بعد از تاکید کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بر تقویت توان بازدارندگی کشور بار دیگر از پیونگ خواست در برابر آنچه او دستاوردهای…

آمریکا بار دیگر خواستار چشم پوشی کره شمالی از تسلیحات هسته ای شد

«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی روز شنبه در یک نشست نظامی بر افزایش و تقویت بازدارندگی هسته ای کشورش تاکید کرد در این جلسه سیاست های جدیدی برای افزایش بیشتر بازدارندگی هسته ای کشور و قرار دادن راهبرد نیروهای مسلح برای یک عملیات هوشمندانه مطرح شد.  

به گزارش یونهاپ، مشاور امنیت ملی رییس جمهوری آمریکا گفت: ما در سه و نیم سال گذشته از «درگیری با کره شمالی» اجتناب کرده ایم ترامپ در حال انجام دیپلماسی عالی شخصی با "کیم جونگ اون" است.

این مقام آمریکایی افزود: اما در نهایت، اگر کره شمالی می خواهد بار دیگر به جامعه جهانی بپیوندد و از «اقتصاد بزرگ» برخوردار باشد آنها باید این کار (خلع سلاح هسته ای) را انجام دهند و از برنامه هسته ای خود صرفنظر کنند.

وی در مورد برخی شایعات در مورد رهبر این کشور هم گفت ما به همه این موارد توجه داریم و سازمان ملی اطلاعات آمریکا این موضوعات را رصد و زیر نظر دارد.

"کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی روز شنبه با اعضای شورای مرکزی حزب دیدار کرد او در این دیدار درباره افزایش قدرت بازدارندگی هسته ای و همچین آماده باش ۱۰۰ درصدی ارتش در رویارویی احتمالی سخنرانی کرد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha