قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۸۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان بین مددجویان بهزیستی آذربایجان غربی

استان ها آذربایجان غربیارومیه مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: در ماه مبارک رمضان امسال ۱۵ هزار بسته معیشتی بین مددجویان این نهاد با همکاری ادارات مختلف در استان توزیع شد.

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان بین مددجویان بهزیستی آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید فریور روز یکشنبه افزود: ارزش هرکدام از این بسته ها به طور متوسط حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود که توزیع آنها موجب نشاندن لبخند رضایت در لبان مددجویان  این نهاد شد.

وی اضافه کرد: برای تهیه و توزیع این تعداد بسته معیشتی حمایتی بیش از۴۳ میلیارد ریال از سوی بهزیستی، استانداری آذربایجان غربی، سپاه و خیّران هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه زکات فطریه مردم استان نیز توسط بهزیستی جمع آوری می شود، اظهار کرد: در این راستا علاوه بر اختصاص شماره حساب، شماره کارت مجازی و کد دستوری مبتنی بر تلفن همراه اختصاص یافته است.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی ادامه داد: مردم مومن و خیّر استان می توانند زکات فطریه و کفاره خود را با هر سه روش به دست نیازمندان و مددجویان بهزیستی آذربایجان غربی برسانند.

وی بیان کرد: به این منظور شماره حساب ۴۱۵۵۰۳۴۵۴۱۵۷۲۸۱۸  و شماره کارت ۶۳۶۷-۹۵۷۰-۸۵۴۵-۳۱۷۸ در نظر گرفته شده است.

فریور از اختصاص کد دستوری مبتنی بر تلفن همراه برای راحتی شهروندان خبر داد و اظهار کرد: مردم استان می توانند به راحتی با گرفتن شماره ۱۴۰۰۰۲۰#*۴*۷۳۳* زکات فطریه خود را پرداخت کنند.

امروز عید سعید فطر بوده و روز گذشته ماه مبارک رمضان امسال به پایان رسید.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha