قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۶۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استقرار ۱۱۰۰ پایگاه زکات فطره در استان اردبیل

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در عید سعید فطر، ۱۱۰۰ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان اردبیل با رعایت موازین بهداشتی مستقر خواهند بود، همچنین نیکوکاران اردبیلی می توانند از طریق کد آنی پرداخت نیز به آسانی فطریه خود را پرداخت کنند.

استقرار ۱۱۰۰ پایگاه زکات فطره در استان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین دشتی از اردبیل با اشاره به اینکه یک هزار و 100 پایگاه ثابت و سیار در سطح استان اردبیل آماده دریافت زکات فطره مومنان در عید سعید فطر خواهند بود، اظهار کرد: تمامی پایگاه های کمیته امداد استان اردبیل با رعایت موازین بهداشتی و طبق نظر کارشناسان مرکز بهداشت مستقر خواهند شد.

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری، مساجد، حسینیه ها و پایگاه های کمیته امداد آماده دریافت زکات فطره هستند، افزود: زکات فطره مردم خیر استان اردبیل در همان روز به حساب خانوار تحت حمایت کمیته امداد واریز خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه به لحاظ رعایت توصیه های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بهترین روش پرداخت زکات فطره بهره گیری از روش های الکترونیکی است، بیان کرد: خیران اردبیلی می توانند از طریق سامانه آنی پرداخت #۵*۰۴۵*۸۸۷۷* به سادگی زکات فطره خود را پرداخت کنند.

دشتی با اعلام اینکه مردم خیر استان از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۲۲ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل هم می توانند زکات فطره خود را به دست نیازمندان برسانند، گفت: تمهیدات مناسبی به کار گرفته شده تا مردم نیکوکار شهرستان های تابعه استان اردبیل از طریق کد آنی پرداخت و کارت مجازی کمیته امداد شهرستان خود، بتوانند زکات فطره را پرداخت کنند.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha