قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۶۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف 4 محموله پوشاک قاچاق در خدابنده

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف 4 محموله پوشاک قاچاق در خدابنده خبر داد و گفت: پرونده خارج از نوبت در تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است.

کشف 4 محموله پوشاک قاچاق در خدابنده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی ممیزی امروز در زنجان اظهار کرد: طی روزهای گذشته چهار محموله پوشاک قاچاق در شهرستان خدابنده از یک دستگاه کامیون و سه دستگاه سواری کشف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه محموله کشف شده شامل 4 هزار ثوب انواع پوشاک است، گفت: ارزش محموله های کشف شده در حدود 7 میلیارد ریال است.

وی همچنین از کشف احتکار لوازم خانگی در زنجان خبر داد و افزود: در پی بازرسی های مشترک تعزیرات حکومتی با سازمان صمت از یک واحد مسکونی احتکار لوازم خانگی کشف شد.

ممیزی با اشاره به اینکه لوازم خانگی کشف شده دارای ارزش 5 میلیارد ریالی است، اضافه کرد: کالاها در محل کشف شده توقیف شد و پرونده مربوط به آن در شعبه ویژه تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به برخورد جدی تعزیرات حکومتی با متخلفان و محتکران بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی که کشور با آن مواجه است و تاثیر منفی احتکار و قاچاق بر آن، از همین رو با متخلفان این حوزه به جدیت برخورد می شود.

انتهای پیام/73005/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha