قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۶۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جبهه خلق برای آزادی فلسطین:آیت الله خامنه ای نقشه آزادسازی قدس را ترسیم کرد

معاون دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین بیانات آیت الله خامنه ای در روز جهانی قدس را منطبق با اراده فلسطینی ها خواند و گفت که رهبر عالی ایران نقشه راهبردی برای آزادسازی قدس از طریق مقاومت را ترسیم کردند.

جبهه خلق برای آزادی فلسطین:آیت الله خامنه ای نقشه آزادسازی قدس را ترسیم کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین  مواضع آیت الله خامنه ای درباره فلسطین را منطبق با اراده فلسطینی ها خواند و گفت: «رهبر عالی ایران نقشه راهی را برای آزادسازی قدس از طریق مقاومت  ترسیم کردند».

  «أبو أحمد فؤاد» در گفت وگو با شبکه المیادین لغو شناسایی رژیم صهیونیستی، خروج از توافق اسلو و یکپارچگی تلاش های فلسطین و تشکیل یک رهبری واحد میان را خواستار شد.

فؤاد درباره اقدام رژیم های عربی برای عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی گفت:«ملت های عربی مخالف عادی سازی هستند و این رژیم ها هستند که به دنبال پیشبرد این طرح هستند.»

فؤاد فرود هواپیمای امارات متحده عربی در فرودگاهی در فلسطین اشغالی به بهانه ارسال کمک به فلسطینیان را تازه ترین گواه تلاش کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خواند. 

این مقام جبهه خلق برای آزادی فلسطین لغو شناسایی رژیم صهیونیستی و خروج از توافق اسلو را ضروری خواند و گفت: «اختلاف ما با تشکیلات خودگردان هم ریشه در مخالفت ما با توافق اسلو دارد که آن را برای منافع ملتمان زیان آور می دانیم».

او تاکید کرد: «جبهه خلق برای آزادی فلسطین موافق هر اقدامی برای خروج از توافق اسلو است و از همین رو این سوال را می پرسیم که چرا با لغو شناسایی اسرائیل شروع نکردیم؟».

معاون دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین ادامه داد: «باید هوشیار بود تا کسی در چرخه یاس و نومیدی نیفتد، زیرا مقاومت و آزادسازی رویکرد و خط مشی ما از نسلی به نسل دیگر بوده است».

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha