قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۶۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طی سال گذشته انجام شد؛

شرکت ۵۷۰ بانو در دوره های کوتاه مدت آستان مقدس بانوی کرامت

هم زمان با مناسبت های مذهبی در سال گذشته ۶ دوره معارفی کوتاه مدت با ۵۷۰ شرکت کننده بانو به همت امور فرهنگی خواهران در آستان مقدس بانوی کرامت برگزار شد.

شرکت ۵۷۰ بانو در دوره های کوتاه مدت آستان مقدس بانوی کرامت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امور فرهنگی خواهران آستان مقدس بانوی کرامت در راستای ترویج معارف دینی و شخصیت شناسی اهل بیت(ع) در مناسبت های مختلف مذهبی اقدام به برگزاری دوره های معارف کوتاه مدت ویژه بانوان می کند.

در این دوره های کوتاه مدت، بانوان باشخصیت اهل بیت و ائمه معصوم(ع) آشنا شده و بر محور شخصیت اهل بیت(ع) با معارف دینی آشنا می شوند.

در سال گذشته ۶ دوره کوتاه مدت با عناوین رایحه انتظار، ام المومنین خدیجه کبری (ویژه وفات حضرت خدیجه سلام الله علیها)، بانوان حریم کریمه (با محوریت دهه کرامت)، خورشید خانه ات باش و در محضر عاشورا (ویژه ماه محرم) برای بانوان در آستان بانوی کرامت برگزار شده است.

تدریس این دوره های معارفی کوتاه مدت با حضور استادان برتر حوزه علمیه قم انجام و مباحث تخصصی و کاربردی در این دوره های مورد نظر بوده است.

در این دوره های معارفی کوتاه مدت که در مدت ۲۲ روز برگزار شده ۵۷۰ شرکت کننده حضور داشته و از سوی آستان مقدس بانوی کرامت گواهی حضور در دوره را دریافت کرده اند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha