قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۶۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۳۱۳ نهال زیتون همزمان با روز قدس در سبزوار کاشته شد

استان ها خراسان رضویسبزوار همزمان با گرامیداشت روز جهانی قدس۳۱۳ نهال زیتون با حضور مسوولان شهری در حاشیه بزرگراه سردار شهید سلیمانی سبزوار کاشته شد.

۳۱۳ نهال زیتون همزمان با روز قدس در سبزوار کاشته شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شهردار سبزوار روز جمعه در حاشیه مراسم کاشت این نهال ها به گفت: این اقدام همزمان با روز جهانی قدس و سالروز فتح خرمشهر با هدف گرامیداشت آرمان قدس و یاد شهدای جبهه مقاومت اسلامی انجام شد.
سید علی کوشکی در باره علت انتخاب نهال زیتون نیز افزود: نهال زیتون نماد صلح و هویت سرزمین فلسطین است که همزمان با روز جهانی قدس در بولوار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی کاشته شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار نیز در این مراسم گفت: آرمان قدس از مهمترین آرمانهای انقلاب اسلامی است که هیچگاه به فراموشیی سپرده نمی شود.
سرهنگ پاسدار هادی موحدنیا افزود: امروز دنیای اسلام در شرایطی درگیر غده سرطانی رژیم صهیونیستی است که تمام تلاش و مجاهدت مسلمانان معطوف به جدا کردن این غده منحوس از پیکر جهان اسلام است.
وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور وعدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، با تصمیم شورای فرهنگ عمومی شهرستان سبزوار مقرر شد برای پاسداشت مجاهدت همه کسانی که در راه آزادی قدس گام برداشتند بویژه سردار شهید سلیمانی، ۳۱۳ نهال زیتون در بولواری که به نام  این شهید والا مقام مزین شده غرس شود.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha