قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۶۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کوره بلند شماره یک ذوب آهن در مرحله نهایی راه اندازی

مدیرعامل شرکت ذوب آهن گفت: مراحل نهایی راه اندازی کوره بلند شماره یک این شرکت در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی آن باشیم .

کوره بلند شماره یک ذوب آهن در مرحله نهایی راه اندازی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن، منصور یزدی زاده اظهار داشت: مراحل نهایی راه اندازی این کوره در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی آن باشیم .

 مدیرعامل شرکت ذوب آهن افزود: تنها دغدغه ما به تامین مواد اولیه باز می گردد که این مهم در حال برنامه ریزی است و امیدواریم  سنگ آهن لازم برای فعالیت هر سه کوره بلند را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: با وجود شرایط خاص حاصل از شیوع ویروس کرونا، این بازسازی پیشروی خوبی داشت، هر چند جهت حفظ سلامت کارکنان برنامه را کمی تغییر دادیم اما با تلاش کارکنان، پیشروی بسیار خوب بود و تاخیرها جبران شد.

یزدی زاده گفت: بزرگترین ویژگی بازسازی کوره بلند شماره یک این است که تمام فعالیت های مهم از جمله طراحی و اصلاحات  توسط کارکنان شرکت صورت گرفته است، در واقع طراحی تعمیرات در فازهای مختلف، با تلاش و کوشش و دانش کارکنان به بهترین شکل ممکن صورت گرفت.

 مدیرعامل شرکت ذوب آهن تصریح کرد: تعویض کامل بلوک های کربنی که به سختی در شرایط تحریم تامین شد، اصلاح و تغییر سیستم های خنک کننده، توزین، سرند، اتوماسیون و ... تغییرات چشمگیری است که با طراحی های جدید در این بازسازی انجام شده و در مجموع این کوره به طور کامل نوسازی شده است.

وی اظهار داشت: با این توانایی و تجریه که در سه کوره بلند کسب کردیم، ذوب آهن می تواند یک کوره بلند را به طور کامل طراحی کرده و بسازد.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha