قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۸۰۰۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همنوایی شاعران کردستانی با پویش ملی فلسطین آزاد

استان ها کردستان سنندج رییس حوزه هنری کردستان از همنوایی شاعران کردستانی با پویش ملی فلسطین آزاد برای آزادی قدس شریف از دست صهیونیست ها خبر داد.

همنوایی شاعران کردستانی با پویش ملی فلسطین آزاد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امین مرادی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مسایل مهم روز در طی چند دهه اخیر بویژه بعد از پیروی انقلاب اسلامی، ماجرای اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی است و به همین دلیل این موضوع همواره در رشته های مختلف هنری مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: تولید آثار در راستای دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین و بیان دشمنی های رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه بشریت یکی از نیازهای ضروری در عصر حاضر به شمار می رود.

رییس حوزه هنری کردستان اضافه کرد: در راستای نیل به تولید آثار ادبی با محوریت فلسطین آزاد، مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری و موسسه سپهر سوره هنر، پویش ملی فلسطین آزاد را راه اندازی کرده است.

وی گفت: این پویش به منظور پاسداشت سال ها مبارزه و شهادت مردم مظلوم فلسطین برای رهایی قدس شریف از چنگ اسرائیل غاصب به همت جمعی از شاعران و نویسندگان راه اندازی شده است.

مرادی با اشاره به نحوه برگزاری این پویش یادآور شد: شاعران و نویسندگان می توانند تا ۲ خرداد روز جهانی قدس، اشعار و متون ادبی خود را با درج هشتگ #فلسطین_آزاد در صفحه های اینستاگرام خود منتشر کرده و در این پویش شرکت کنند.

وی هدف از تشکیل این پویش را ترمیم زخم قلب های آزادگان جهان و تلاش برای رهایی قدس شریف از چنگ اسرائیل غاصب اعلام کرد.

رییس حوزه هنری کردستان افزود: شاعران و فعالان ادبی استان کردستان نیز از زمان انتشار این فراخوان آمادگی خود را برای حضور در این پویش اعلام کرده و همانند دیگر عرصه ها در این بخش نیز حضوری پررنگ خواهند داشت.

وی از همه فعالان ادبی کردستان خواست، در صورتی که خود امکان انتشار آثار را ندارند آنها را با شماره ۰۹۹۲۲۱۶۰۶۶۵ به واتس آپ حوزه هنری استان کردستان ارسال کنند تا آثار به شکل مناسب در بستر شبکه های اجتماعی منتشر شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha