قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۴۴۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دانشجویان بسیجی هرمزگان روزانه ۱۷۰۰ عدد ماسک تولید می کنند

استان ها هرمزگانبندرعباس کارگاه تولیدی ماسک بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان روزانه یکهزار و ۷۰۰ عدد ماسک توسط دانشجویان دانشگاه های هرمزگان تولید می کند.

دانشجویان بسیجی هرمزگان روزانه ۱۷۰۰ عدد ماسک تولید می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسوول قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان روز پنجشنبه گفت: کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی این دانشگاه با همکاری گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) در دبیرستان فنی و حرفه ای آینده سازان بندرعباس راه اندازی شده است.

عباس درخشی افزود: جهادگران این کارگاه دانشجویان تمامی دانشگاه های استان هرمزگان هستند و روزانه یکهزار و ۷۰۰ عدد ماسک سه لایه جراحی مورد تایید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تولید می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشاهده کمبودها، کارگروه «مقابله با کروناویروس» با محوریت تولید محتوا، اطلاع رسانی و کار میدانی کار خود را از حدود یکماه پیش آغاز کرده است.

مسوول قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: این کارگروه به عنوان یکی از هسته های عملیاتی بسیج دانشجویی به  صورت کاملا مستقل آسیب ها را شناسایی می کند و در راستای اهمیت موضوع دانشجویان فعالانه پای کار هستند.

درخشی اضافه کرد: به دلیل افزایش مبتلایان و ضرورت آگاه سازی مردم این قرارگاه با تلاش و انگیزه مضاعف تا پایان قطعی این کرونا ویروس به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی بیان داشت: با مشورت و همفکری دیگر مسوولان و فعالان حوزه سلامت در سطح شهربندرعباس و استان همچنان در صدد مرتفع سازی کمبودها و ارائه راه حل مناسب برای کاهش بیماران و تهیه لوازم بهداشتی هستیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز در بازدید از این کارگاه تولید ماسک دانشجویان گفت: همه حرکت های جهادی نزد خداوند متعال اجر دارد و همه مسوولان قدردان جهادگران سلامت هستند.

 دکتر حسین فرشیدی با اشاره به اینکه همه پروتکل ها این کارگاه توسط ناظران بهداشتی مورد تایید و نظارت قرار می گیرد، گفت: ماسک تولید شده در این کارگاه ها زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تولید می شود.

وی خاطرنشان کرد: این کارگاه تولیدی دانشجویی می تواند همیار گروه بهداشتی درمانی باشد و ماسک بخشی از جامعه را تامین کند.

در این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، رییس دانشکده بهداشت بندرعباس، ناظر بهداشتی و مدیر روابط عمومی و سخنگو ستاد کرونا هرمزگان حضور داشتند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha