قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۳۶۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دارنده مدال طلای پاراآسیایی: در خانه فیلم مبارزه رقیبانم را آنالیز می کنم

ورزش ورزشهای رزمیتهران _ ایرنا_ ملی پوش کم بینای جودوی ایران گفت: سلامت مهم تر از هر مقوله ای است و به این خاطر در خانه تمرینات سبک را دنبال می کنم و به آنالیز فیلم حریفان می پردازم.

دارنده مدال طلای پاراآسیایی: در خانه فیلم مبارزه رقیبانم را آنالیز می کنم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید نوری که مدال طلای مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را در کارنامه دارد اظهار داشت: ویروس کرونا شوک بزرگی به جهان بود که بخش ورزش هم از آن بی نصیب نماند. مدت هاست تمرینات گروهی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان تعطیل و طبق برنامه ای که از محمدرضا حاج یوسف زاده سرمربی و فرهاد معابی مربی داریم در خانه تمرینات سبک را انجام می دهیم. با این شرایط باید خود را آماده نگه داریم زیرا به زودی مسابقه رسمی در دستور کار نیست و زمان پایان کرونا هم نامشخص است.

قهرمان جودوی نابینایان جهان افزود: سهمیه پارالمپیک من قطعی است و چند مسابقه دیگر در پیش دارم اما تعویق المپیک و شیوع ویروس کرونا در جهان موجب شده تا برای آوردگاه توکیو ۱۸ ماه دیگر صبر کنیم. الان نیز آماده مبارزه بودم که با تغییر تاریخ پارالمپیک باید همچنان برنامه ادامه پیدا کند.

این جودو کار کم بینای کشورمان در خانه ماندن را بهترین حربه برای شکست ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: هر چند تعطیلات سال نو و قرنطینه خانگی موجب یکنواختی زندگی شده است اما باید با سرگرمی های متنوع خود را برای گذر از این دوره آماده کنیم. من خود در کنار تمرینات سبک فیلم مبارزه حریفان را آنالیز می کنم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha