قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۳۵۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

کاهش ۵۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی لرستان

خرم آباد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از کاهش ۵۰.۵۹ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی این استان از تاریخ ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۱۳ فروردین ماه امسال خبر داد.

کاهش ۵۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی لرستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس شرفی شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: از ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۳ فروردین ۹۹، تعداد سه میلیون و ۱۵۷ هزار و ۸۶۷ وسیله نقلیه در محورهای لرستان تردد داشته که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با شش میلیون و ۳۹۱ هزار و ۹۵۷ دستگاه، ۵۰.۵۹ درصد کاهش نشان می دهد.

وی، افزود: همچنین در روز سیزدهم فروردین امسال تردد ۸۷ هزار و ۱۹۰ وسیله نقلیه در محورهای مجهز به تردد شمار استان ثبت شده، این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته ۲۵۹ هزار و ۵۳۳ وسیله نقلیه در محورهای لرستان تردد داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان اینکه سهم وسایل نقلیه سنگین از ترددهای سیزدهم فروردین ۲۳.۷۵ درصد بوده است، گفت: سرعت متوسط وسایل نقلیه نیز ۷۴.۲ کیلومتر بر ساعت و اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ ثبت شده است.

شرفی، عنوان کرد: تعداد وسایل نقلیه ورودی به استان در ۱۳ فروردین امسال ۹ هزار و ۴۴۸ دستگاه بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۲۷ هزار و ۵۳۱ دستگاه، ۶۶ درصد کاهش دارد.

وی، گفت: تعداد وسایل نقلیه خروجی نیز در این روز ۱۰ هزار و ۱۴۵ دستگاه بوده که نسبت به سال قبل با ۲۹ هزار و ۹۱۲ وسیله نقلیه حدود ۶۶ درصد کاهش یافته است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha