قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۳۵۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسئول ستادمردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری:

۸۱ هزار ماسک در چهارمحال و بختیاری تولید شد

شهرکرد- مسئول ستاد مردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری از تهیه و توزیع 81 هزار ماسک در این استان خبر داد و گفت: ۲۳ کارگاه تولید ماسک زیرمجموعه ی این ستاد در استان فعال هستند.

۸۱ هزار ماسک در چهارمحال و بختیاری تولید شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام علی پور حسینی گفت: هم زمان با شیوع ویروس کرونا و به تبع آلوده شدن استان چهارمحال و بختیاری، ستاد مردمی سنگر سلامت استان برای حمایت از مردم و کمک به مسئله پزشکی و بهداشتی کشور، فعالیت خود را آغاز کرد.

حجت الاسلام پور حسینی افزود: در قدم اول کارگاه تولید ماسک در شهرستان شهرکرد با ۲۰ الی ۲۵ نفر نیرو در زمینه تولید ماسک راه اندازی شد.

وی بیان کرد: ۱۵ نفر نیز در زمینه بسته بندی ماسک های تولیدی فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: این کارگاه از ۱۸ اسفند و هم زمان با ولادت امام علی (ع) شروع به کارکرد و تا به امروز ۳۱ هزار ماسک توسط این کارگاه تولیدشده است.

مسئول ستادمردمی سنگر سلامت استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: کارگاه های تولید ماسک در ۱۶ شهر چهارمحال و بختیاری فعال شده است و در این ۱۶ شهر ۲۲ کارگاه دوخت ماسک راه اندازی کرده ایم که روزانهپنج هزار ماسک تولید می کنند.

وی بیان کرد: همه زحمت ها و تلاش ها به صورت صد در صد مردمی بوده است و نیروهای تلاشگر در این عرصه بحث توزیع رایگان ماسک بین مردم استان است.

حجت الاسلام پور حسینی ادامه داد: برای توزیع این ماسک ها از روش هایی مانند توزیع توسط روحانیون مستقر در محلات و امامان محله، توزیع درب منازل، توزیع توسط پایگاه های بسیج و نیروهای بسیجی، توزیع در مراکز بهداشتی و در مکان های عمومی استفاده کردیم.

مسئول ستادمردمی سنگر سلامت استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه یکی از برنامه های ستاد مردمی سنگر سلامت، توزیع رایگان ماسک در سرتاسر استان است، گفت: در قدم اول توانستیم شش هزار ماسک در شهرک منظریه شهرکرد و یک هزار و ۵۰۰ ماسک در محله ۳۲ شهرکرد با همکاری روحانیون مستقر که به عنوان امام محله در محلات و مساجد مشغول به فعالیت هستند و نیروهای جهادی و بسیجی توزیع کنیم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha