قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۳۵۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تلاش مدافعان سلامت باعث خودمراقبتی مردم شده است

استان ها بوشهرگناوه سرپرست فرمانداری دیلم گفت: تلاش و زحمت بی وقفه فعالان و حافظان حوزه سلامت در شرایط کنونی باعث اطمینان، دلگرمی و خود مراقبتی بیش از پیش شهروندان در پیشگیری…

تلاش مدافعان سلامت باعث خودمراقبتی مردم شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد دشتی روز پنجشنبه به همراه  اعضای ستاد بحران شهرستان دیلم در دیدار با کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه (س)  این شهرستان افزود: در خانه ماندن و رعایت مسایل و نکات بهداشتی از سوی مردم کادر درمانی را برای ارایه خدمات بهتر و ریشه کنی این بیماری مصمم تر می کند. 

وی با تقدیر از زحمت های شبانه روزی پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان از مردم خواست نسبت به رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی اهتمام و همکاری جدی داشته باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم گفت: مرکز خدمات جامع سلامت امام رضا (ع) مختص پذیرش بیماران مشکوک به کروناست و شهروندان تا اطلاع ثانونی به این مرکز مراجعه نکنند.

ایرج زنده بودی افزود: باتوجه به شرایط خاص کنونی، همه خدمات مراقبتی به مراجعه کنندگان اعم از مادران باردار، کودکان، واکسیناسیون و بیماران دیابتی جمعیت زیر پوشش مرکز سلامت امام رضا (ع) در مرکز حضرت فاطمه (س) انجام می شود.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha