قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۳۵۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون دانشگاه علوم پزشکی: ۷۳ درصد جمعیت قم غربالگری سلامت شدند

استان ها قمقم – - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت:  ۹۷۲ هزار و ۸۹۱ نفر  از ساکنین شهر قم معادل ۷۳ درصد به صورت فعال توسط مراقبین سلامت غربالگری و در سامانه سیب ثبت شده اند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی: ۷۳ درصد جمعیت قم غربالگری سلامت شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، سیامک محبی روز پنجشنبه در گفت وگویی ادامه داد: تا به این لحظه ۴۸۰ هزار و ۸۵۹ نفر از مردم قم در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کرده اند.

وی ضمن تأکید مجدد بر اهتمام مردم برای ثبت نام در سامانه سلامت افزود: با توجه به اهمیت ثبت نام در سامانه     salamat.gov.ir  از همشهریان می خواهیم که در این سامانه ثبت نام کرده و در راستای مبارزه با کرونا، کمک تیم های بهداشتی باشند.

محبی ادامه داد: از این تعداد ۴۸ هزار و ۵۳۰ نفر نیازمند پیگیری و ۱۱ هزار ۶۲۱ نفر نیز نیاز به پیگیری فوری داشتند که در مدت زمان کمتر از ۲۴ ساعت با آن ها تماس گرفته و پیگیری های لازم انجام می شود.

وی اظهار داشت: تا این لحظه بیش ۸۵ درصد از پیگیری های فوری موردنیاز که توسط سامانه خودارزیابی گزارش شده، توسط مراقبین سلامت انجام شده است.

محبی ادامه داد: ۷۳ درصد از جمعیت استان و حدود ۶۴ درصد از خانوارها تا این لحظه مورد غربالگری کرونا قرارگرفته اند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تا ساعت ۱۴ روز چهاردهم فروردین ماه، ۵۰ هزار و ۴۶۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و سه هزار و ۱۶۰  نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۶ هزار و ۷۱۱ نفر نیز بهبودیافته اند.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می توانند با شماره تلفن های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند./

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha