قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۶۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سه شرور سابقه دار در ایرانشهر دستگیر شدند

استان ها سیستان و بلوچستان زاهدان دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سه نفر از سارقان مسلح و اشرار سابقه دار همراه با مهمات در این شهرستان دستگیر شدند.

سه شرور سابقه دار در ایرانشهر دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن گل محمدی روز جمعه اظهار داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی سه نفر از سارقان مسلح ایرانشهر صبح امروز پس از ارتکاب سرقت از سطح شهرستان و اعلام گزارش سرقت مسلحانه توسط مالباخته و شاکی بلافاصله توسط گشت های نامحسوس پلیس آگاهی در کمترین زمان ممکن با شگردهای فنی و پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: از این افراد، مقادیری اموال مسروقه به همراه ۲ قبضه سلاح کلاش، کلت کمری و مهمات مربوطه نیز کشف و متهمان با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر ضمن هشدار به سارقان مسلح و اشرار منطقه، افزود: با توجه به نزدیک شدن به اتمام طرح معرفی داوطلبانه و تحویل سلاح های غیرمجاز به مراجع ذیصلاح، به تمامی نهادهای انتظامی، نظامی و امنیتی شهرستان دستور برخورد قاطع با اینگونه مجرمان و جرائم خشن صادر و پرونده این افراد با جدیت و در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت. 

وی اظهارداشت: به شهروندان ایرانشهری اطمینان خاطر می دهیم سارقان مسلح و اشرار با تصمیمات سختگیرانه جدید شورای تامین قدرت هیچ اقدام مجرمانه و ارتکاب جرمی را نخواهند داشت.

ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha