قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شمار مبتلایان به کرونا در کره جنوبی همچنان در حال کاهش است

جهان آسیای شرقیتهران شیب مبتلایان فعال در کره جنوبی با پیشی گرفتن تعداد بهبودیافتگان از کرونا نسبت به موارد ابتلای جدید، همچنان در حال سقوط است.

شمار مبتلایان به کرونا در کره جنوبی همچنان در حال کاهش است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش خبرگزاری یونهاپ، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره جنوبی روز جمعه اعلام کرد که ۹۱ مورد جدید ابتلای قطعی به کووید۱۹ ظرف ۲۴ ساعت گذشته در این کشور گزارش شده و شمار کل مبتلایان به ۹ هزار و ۳۳۲ رسیده است.

این نهاد بهداشتی کره جنوبی همچنین اعلام کرد که با فوت ۸ نفر از مبتلایان، مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا در این کشور به ۱۳۹ نفر رسید.

براساس این گزارش، همچنین در روز گذشته ۳۸۴ نفر از مبتلایان به کرونا در کره جنوبی بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.

شمار روزانه بهبودیافتگان از کرونا در کره جنوبی از روز ۱۲ مارس (۲۲ اسفند ۹۸) تاکنون همواره بیشتر از مواد ابتلای روزانه بوده و این امر باعث شده که شیب موارد فعال ابتلا در این کشور از همان روز کاهش شود.

اکنون ۴ هزار و ۸۰۴ نفر در کره جنوبی همچنان در اثر ابتلا به کرونا بیمار هستند و این در حالی است که این رقم در ۱۱ مارس (۲۱ اسفند ۹۸) ۷ هزار و ۳۶۲ نفر بود.

کره جنوبی به دلیل بکارگیری روش های منعطف به ویژه آزمایش های بسیار گسترده از مبتلایان و افراد مشکوک به کرونا، تدابیر قرنطینه منطقه ای و موفقیت در کنترل بیماری بدون فلج کردن کشور، به یک نمونه قابل توجه بین المللی در مبارزه با کرونا تبدیل شده است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha