قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۳۷۰ هزار لیتر الکل در استان مرکزی توزیع شد

استان ها مرکزیاراک سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۳۷۰ هزار و ۱۲۷ لیتر الکل از ۱۳ اسفندماه سال گذشته تا کنون به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف…

۳۷۰ هزار لیتر الکل در استان مرکزی توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «جواد حسنی» روز جمعه  افزود: همچنین در این مدت ۳۱۸ هزار و ۷۴۵ لیتر ماده ضد عفونی و یک میلیون ۸۱۲ هزار و ۱۲۵ عدد ماسک در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع شد.

وی ادامه داد: براساس مصوبه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی قیمت اقلام بهداشتی در خصوص مقابله با گسترش ویروس کرونا در ستاد تنظیم بازار استان تعیین شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: ۵۵۰ مورد بازرسی از مراکز توزیع اقلام بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا از سوی این سازمان انجام و۵۴ پرونده تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شد.

کرونا، ویروس شایعی است که هرسال زمستان با علایم سرماخوردگی مشاهده می شد، اما از سال ۲۰۰۲ این ویروس جهش ژنتیکی داشته و ابتدا خود را با بیماری سارس، پس از آن مرس و در حال حاضر به شکل کووید ۱۹ نشان داده  که با دوره نهفتگی ۲ تا ۱۴ روز و با تظاهراتی نظیر تب بالا، سرفه، تنگی نفس، سردرد و گاهی با  اسهال و استفراغ همراه است.

براساس آخرین آمار ۹۸۷ نفر تا کنون در استان مرکزی به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده اند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha